Blogger Kişisel tema - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

10 Eylül 2014 Çarşamba

Blogger Kişisel tema

Blogger kişisel tema

Blogger temaları yazılarımızda bugun blogger kişisel temasını sizlere tanıtacağım.Bu blogger teması oldukça sade ve değişik özellikleri olan bir tema.Okuyucularınızın hoşuna gidecek bu blogger teması sadeliğiyle sizlere sunmak istedim.

kişisel blogger temaları,kişisel blogger teması,blogger temaları,blogger teması,blogger themes,blogger temlate,blogger tema

Blogger Kişisel tema

Uzun zamandır sizlere sade bir tema paylaşmıyordum.Bu blogger temasında diğer temalardan farklı bir özelliği ise,yazının üstüne gelince Devamını Oku yazısı sonradan çıkıyor.Tabi yayın kısmından hemen bahsettik,arama çubuğuna tıkladığınızda menün hemen altında arama çubuğumuz çıkıyor.Arama çubuğunu sağ tarafında Kapatma işaretine rıklayarak kapatabiliyoruz.

Bir başka eklentimiz ise menünün sağında bulunan Artı(+) işaretine bastığınızda Menünün hemen altında bir yazar bilgisi kısmı açılmakta.Eklentiyi kapatmak için hemen sağında kapatma işaretiyle kapattığımızda menü altı eski haline gelmekte.

Blogger kişisel temalarını paylaşmaya devam edeceğiz.Bu temayı elimden geldiğince sade ve türkçeleştirdim.Editlemesi Pcmerkez sitesine aittir.Temanın asıl sahibide linkte verilmiştir.

Temayı isteyen arkadaşlarımız E-mail adreslerini yazarak temayı en geç 2 gün içerisinde alabilirler..

Temanın Demosu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder