Open Broadcaster ile Pcderslerim Kalitelisinde Videolar Oluştur #2 - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

24 Haziran 2015 Çarşamba

Open Broadcaster ile Pcderslerim Kalitelisinde Videolar Oluştur #2Open Broadcaster Software programını kurmadan önce bilgisayarın temiz olduğundan emin olun. Advanced System Care kaliteli yardımcı program olacaktır.Umarım eğitimden memnun kalırsınız. İyi seyirler.

MinecraftEvi YouTube kanalı: https://goo.gl/ty51kH

Emin Efendi YouTube kanalı: https://goo.gl/85Vn2EOpen Broadcaster Software indir: http://adf.ly/1JenoD

Advanced System Care indir: http://adf.ly/1JiHC4Pcderslerim kanalı Open Broadcaster kullanıyor ama normalin biraz dışında. Pcderslerim kalitesinde video oluşturmak istersen eğitim serisine en baştan izlemeye başlayabilirsin.Open Broadcaster Software Nedir?Open Broadcaster Software ya da Türkçe olarak tercüme edersek açık kaynak koduna sahip canlı yayın video programı. Bu program aslında YouTube ya da Twitch üzerinden canlı yayın yapan kişileri dikkate alınarak yapılmıştır. Public domain yani açık kaynak olması programın ücretsiz olması anlamına geliyor.Şu an eminim birçok kişi ücretsiz program olduğu için biraz tedirgin olabilirler. Ancak nasıl kullanmanız gerektiğini tam anlamıyla öğrendikten sonra bu programı çok seveceksiniz ve farkında olmadan sizin saatler içerisinde yaptığınız işlemlerin artık dakikalar içerisinde bitireceksin.Open Broadcaster Software KullanımıPcderslerim ekibi birazcız bu programı alışılmışın dışında kullanıyor. Bilgisayarımızın hızının yavaş olmasına rağmen bu programı tam performansında ve kaliteli kaybı olmadan sadece kayıt etme programı değil aynı zamanda canlı kurgu programı olarak kullanıyoruz.Open Broadcaster Software Programında Canlı Kurgu Nedir?Herhangi bir eğitimimizi izlediğinizde açılan pencere (Intro), videonun alt kısmında gelen sosyal iconlar (Lowerthird) ya da video arasındaki geçişler (Transitions) işte normalde bu işlemlerin hepsi video kayıt yapıldıktan sonra pahalı kurgu programlarında yapılıyor. Ancak pcderslerim farklı çözümler aradı ve birçok yeni teknikler geliştirdi.Bu tekniklerin her birisinden bu eğitim serisi içerisinde bahsedeceğiz. Şimdiden Open Broadcaster Software programını indirebilirsin.Çalışmalarını Pcderslerim Photoshop Çalışmaları Facebook grubumuzda paylaşmayı unutma.Yorumlarınıza hızlı cevap verebilmemiz için çevrelerine ekle:

Google+: http://plus.google.com/+afganrasulov (Önerilir)Pcderslerim eğitimlerini izlediğin için teşekkürler.

Ücretsiz photoshop eğitimleri için abone olmayı unutma!Abone ol: http://goo.gl/RxFw8ITakipte kalın: https://www.youtube.com/user/afganrasulovDiğer eğitim albümlerimiz:Temel Eğitim Seti: http://goo.gl/Z2gKd3

Manipülasyon Çalışmalarımız: http://goo.gl/70k6Aw

Yaratıcı ve Pratik Bilgiler: http://goo.gl/2oCFoT

Speed Art Çalışmalarımız: http://goo.gl/3sL5I5Her türlü soru, görüş ve önerilerin için www.pcderslerim.com/forum adresinden belirtebilir ya da forumu inceleyerek sormak istediklerin hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

-------------------------------------------------------

Google+: http://plus.google.com/+afganrasulov (Önerilir)

Facebook: https://www.facebook.com/pcderslerim

Twitter: https://twitter.com/pcderslerim

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder