3 Adımda Nasıl Blogger'dan Blog Sahibi Olunur? - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

1 Ocak 2016 Cuma

3 Adımda Nasıl Blogger'dan Blog Sahibi Olunur?

3 Adımda Nasıl Blogger'dan Blog Sahibi Olunur?

Bundan bir önceki Nedir Bu Blogger? adlı yazımda Blogger hakkında bahsetmiştim. Şimdi ise Blogger üzerinden blog açmayı kısa ve anlayabileyeceğiniz bir şekilde anlatacağım. Bir blog sahibi olmayı amaçladığınız zaman bir an önce sahip olmak istersiniz. Fakat nasıl yapabileceğiniz hakkında en ufak bir fikriniz olmayabilir. Farklı deneyimler yaşamak, interneti faydalı şeyler için kullanmak isteyebilirsiniz. Böylece hem faydalanır hem de başka kişilerin faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Blogger ücretsiz olarak blog sahibi olmanıza imkan tanıyan platformlardan bir tanesidir. Ben de yazımı basit hem de ücretsiz olan Blogger üzerinden yazacağım. Öncelikle Blogger'a kayıt olabilmeniz için Google hesabınızın olması gerektiğini unutmayın!

  • İlk yapmanız gereken şey https://www.blogger.com/home adresine giderek Google hesabınızla giriş yapmaktır. 
  • Giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta bulunan Yeni Blog seçeneğine tıklayınız. 
  • Ekrana gelen forma istediğiniz bir başlığı yazıp daha sonra istediğiniz herhangi bir adresi yazın ve şablonu seçtikten sonra Blog Oluştur seçeneğine tıklayınız.
Böylelikle Blogger üzerinden 3 adımda blog sahibi olabilirsiniz. Bundan sonraki yazılarımda nasıl kullanabileceğinizi, ayarlarını, temalarını, eklentilerini ve daha birçok şeyi paylaşacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Takipte kalın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder