Gta 5 [Crack v5 + Update 5] v1.0.350.2 Sorunsuz İndir + Crack Kurulumu - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

22 Ocak 2016 Cuma

Gta 5 [Crack v5 + Update 5] v1.0.350.2 Sorunsuz İndir + Crack Kurulumu


gta 5 crack

Rockstar Games'in mükemmel bir eseri daha... Dehşet bir oyun. Bu tür oyunları hep sevmişimdir. Bazı arkadaşlarda oyunu açma sorunu varmış bu yüzden full oynayamamışlar. Ben oyuna sorunsuz giriş yaptım. Crack + Update download dosyasını siz değerli takipçilerimle paylaşıyorum.

Gta 5 sitemize eklendi kaldırılmadan hemen ücretsiz indirin: Gta 5 İndir


Açıklama:
GTA V oyunun en son yeni Update 5 v1.0.350.2 güncellemesiyle birlikte kapanma oyundan atma çalışmayı durdurdu hataları artık ortadan kalkacak. 3DM tarafından çıkarılan bu crack RELOADED Proper ve Lowrider crack'iyle aynı işlevi görmektedir. Çökme gibi fix sorunu düzeltip ciddi performans artışı sunan bu yama fps artmasını ve takılmaları giderirken ekran kartına yüklenen gereksiz yükleri minimuma indirir. Ayrıca update gereksiz Social Club giriş gereğini kaldırarak o update i silip gereği olmadan direk kısayoldan oyunun çalışmasını da sağlıyor bu resmi güncelleme dosyası! Oynanış ve grafiksel hatalarını da giderdiği için crack ve update i kurmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.
Bu dosya oyunun önceki tüm update ve cracklerini (Update 5,4,3,2,1 Crack v5, v4, v3, v2, v1 Fixed) barındırdığından en son sürüm olduğundan dolayı eskileri arayıp kurmanıza gerek yok! Tarafımdan pc de denenmiştir.

Kurulum:
İlk olarak antivürüs programını ve güvenlik duvarını kapatın aksi taktirde dll dosyası silinir. Sonra aşağıdaki "Grand Theft Auto V Update 5(v1.0.350.2) and Crack v5 Fixed by 3DM" i indirin. Daha sonra inen dosyanızı rar'dan çıkartın ve "guncelle 5" klasöründeki tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu yani C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V klasöre atın. Social Club yüklü değilse veya eskiyse "kurulacak" klasöründeki Social Club v1.1.5.8 Setup dosyasını kurun. Offline bir şekilde otomatik olarak giriş yapacak. Son aşamaya geldik. Dikkat bu aşama çok önemli!: "fiksidilacv5" klasöründeki tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu dizine olan C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V klasörüne yapıştırın. Launcher.exe dosyasını (GTA V Launcher'ı değil!) yönetici olarak çalıştırıp oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz! 

Grand Theft Auto 5 v1.0.350.2 Update 5 Crack Fix v5 İndirme Download Linkleri

Grand Theft Auto 5 v1.0.350.2 Update 5 Crack v5 Fix İndirmek İçin Tıklayınız. (Turbobit)
-RAR şifresi: oyunindirmeblogu.blogspot.com

GTA 4 Crack

http://oyunindirmeblogu.blogspot.com/2015/06/gta-4-crack-patch-indir.html
-Blogumuzu sosyal ağlarda paylaşmayı unutmayıp, yorumlarınızı eksik etmeyin :)

GTA 5 Crack Launcher Çalışmıyor Açılmıyor Hatası Çözümü

Bir arkadaş sorunu çözmüş. Yorumu ekliyorum: Oyunu açmadan önce Gta Launcher ı açın. Sonra Social Club ekranı gelecek onu asla kapatma sonra gta 5 crack teki launcher dan aç oyunu oyundan atmaz ama Social Club ekranı arkada açık kalsın. İyi oyunlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder