Merhaba 2016 - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

5 Ocak 2016 Salı

Merhaba 2016

Merhaba 2016

Öncelikle merhaba yeni yıl. Bir sene daha ömrümüzden ışık hızıyla geçti gitti. Bu süre zarfında bir çok sevinçler, üzüntüler, heyecanlar ve daha bir çok duygular oldu. Kimileri için boş bir yıl oldu. Kimileri içinse verimli bir şekilde geçirdiği yıl oldu. Bundan sonraki zamanlarda geçmişe bakmamalı, ne yapacaklarımıza bakmalıyız. Dilerim bu yıl istediğiniz bir şekilde geçer ve hafızanıza güzel anılar olarak kazınır. Gelelim benim bu yılımı nasıl geçirdiğime

Benimse blog hayatımda koca 1 yıl geçti. Bu süre zarfında bir çok bilgiler elde ettim. Bir çok deneyimler kazandım. Yeni siteler, bloglar keşfettim. Böylece bilgilerime çok daha fazlasını ekledim. 

Bu süre zarfında çok kez blogumun şablonunu değiştirdim. Sanki bir hastalık olmuş gibi bütün güncel temaları denedim. Hepsini sanki bir daha değiştirmeyecekmiş gibi Türkçe hale getirdim. Renklerini beğenmediklerimi ise kendi istediğim renklere dönüştürmek için saatlerce, günlerce uğraştım. Fakat benim için zaman kaybı oldu diyebilirim. Şu anda farkına vardım. Eğer fikrim değişmediği sürece blog şablonunun bu şekilde kalmasını sağlayacağım. 

Gelelim bir başka konuya. Bir çok yazılar, makaleler yazdım. Oyunlar, uygulamalar ve daha bir çok şey paylaştım ve yeni bloglar açtım. Ama sonra ne yaptım? Yayınları çoğu zaman sildim. Peki neden? Çünkü değiştirdiğim temayla ayak uydurmuyor diye. Şimdi fark ettim ki büyük bir zaman kaybı yaşamışım. Umarım ileriki günlerde böyle bir zaman kaybı yaşayacak işler yapmam. 

2016 yılını kendime başlangıç olarak belirledim. Daha düzenli bir şekilde yazılara devam edeceğim ve sizlere tavsiyem eğer bir blog açmayı planlıyorsanız ilk işiniz temanızı belirlemek olsun. Daha sonra da blogu güncel tutarak yazılarınıza devam edin. 

Sabır ve azim bizleri ileriye getirecek en önemli etkenlerdendir. Sabırlı, düzenli bir şekilde yazılar yazmalı, okumalı, okutmalı ve paylaşmalıyız. 

Benim 2016 dan beklentim huzurlu, sağlıklı, olaysız, sıkıntısız... bir şekilde geçmesidir. Blog yazarları için beklentim ise çok sayıda tıklanmaları, yazılarına yorum yapılması, blog üzerinden gelir elde etmeleri, blogunu asla ve asla bırakmamaları ve bunun gibi daha bir çok şey beklentilerim arasındadır. 

Bu yazımın da sonuna gelmiş bulunmaktayım. Umarım beklentilerimiz eşliğinde bu yılımız geçer. Belki de 1 yıl sonra bu yazıyı okuyacak ve nerelere geldiğimizi görme imkanımız olacaktır. Şimdilik sizlerden isteğim olumlu-olumsuz yorumlarınızı eksik etmemenizdir. Hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder