Youtube Hazır Kapak (Banner) Fotoğrafı + PSD indir #10 - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

31 Ocak 2016 Pazar

Youtube Hazır Kapak (Banner) Fotoğrafı + PSD indir #10

minecraft youtube kapak

Merhaba, Bugün kü yazımda sizlere tamamen '' Tasarım indir '' adminleri tarafından hazırlanmış ve ücretsiz olarak paylaşıma sunacağımız harika bir youtube kapak (banner) fotoğrafı paylaşacağız.

Öncelikle bunu belirtmek isteriz ki bu youtube kapak tasarımının hazırlanması 40-50 dakikalık bir çalışma gerektirdi. Bazı emek hırsızları kaynak göstermeden kendileri hazırlamış gibi sitelerinde veya forum sayfalarında bu temayı paylaşacaklardır. Bunun önüne geçmemiz için lütfen bu temayı bu site haricinde farklı bir sitede veya forum sayfasında paylaşıldığını görürseniz (kaynak göstermeden) sitemizin iletişim bölümünden bize bildirin. Bildirimin doğruluğuna göre emek hırsızları hakkında gerekli hukuksal işlemlerin  başlatılacağından hiç şüpheniz olmasın.

Arkadaşlar Youtube banner (kapak) fotoğrafını düzenlemenizi kolaylaştırmak adına küçük bir eğitim videosu hazırladık. Eğitim videosunda yazı fontlarını yüklemeyi unutmuşuz. Ama siz PSD dosyasını kullanmadan önce mutlaka Yazı fontlarını bilgisayarınıza yükleyin. Rar şifresi sitemizden paylaşılan tüm arşiv şifreleri gibi yine '' tasarimindir.blogspot.com''  dur. Başka bir çalışmada görüşmek üzere...YT Banner #6 indir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder