En İyi ve Ücretsiz Upload Siteleri - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

6 Şubat 2016 Cumartesi

En İyi ve Ücretsiz Upload Siteleri


1-)Google Drive
Google tarafından kullanıcılara sunulan bir bulut depolama servisidir. 15GB ücretsizdir. Daha fazla depolama alanı istiyorsanız istediğiniz depolama miktarına göre ücret ödemeniz gerekmektedir.


2-)OneDrive
Microsoft tarafından kullanıcılara sunulan bir bulut depolama servisidir. Aynı Google Drive gibi bir miktardan sonra ücret ödüyorsunuz.

3-)Mail.Ru
Mail.ru Rusça hizmet veren en büyük e-posta servisidir. 16 Ekim 2001 tarihinden bu yana web sitesi bu isimle anılmaktadır. Mail.ru hisselerinin % 30'u 2007 yılının Ocak ayında bir Güney Afrika şirketi olan Naspers' e satılmıştır. Mail.ru 2005 yılında açıkladığı verilerle 30 milyon abonesi bulunduğunu ve site üzerinden günde 25 milyon e-posta gönderimi yapıldığını duyurmuştur. Kaynak : Wikipedia


4-)Users Cloud
Yükleme sınırı olmayan bir upload sitesidir. Yani istediğiniz boyutta dosya yükleyebilirsiniz. Ayrıca bu siteden kazanç sağlayabilirsiniz.

5-)Amazon Cloud Drive
Amazon şirketi tarafından sunulmuş bir bulut sitesidir. Bir miktardan sonra ücret ödeniyormu bilmiyorum :) .


6-) Mega
Mega, 19 Ocak 2013 tarihinde, Kim Dotcom tarafından kurulan ve MegaUpload'un devamı olan bir dosya paylaşım ve bulut servisi. Mega, kullanıcılarına ücretsiz 50 GB veri saklama alanı sunmaktadır. Kaynak : Wikipedia7-)Box
Bireysel kullanıcılardan çok iş çözümlerinde de uzmanlaşan Box, 5 GB ücretsiz depolama alanı sunarak bu alanda diğer servislerden farklılaşmıyor. Box’un kullanıcılar tarafından tercih edilmesinde belki de en çok etkili olan özelliği paylaştığınız dosyaların hakkına sadece sizin sahip olmanız.Dosya boyutu ücretsiz üyelikler için 25 MB, ücretliler için 100 MB’yi aşamayan Box’a Mac, Windows, Android, Blackberry, iOS uygulamalarından erişilebiliyor. Box’un 25 GB’lik ücretli depolama alanının aylık ücreti ise 9.99 dolar. Kaynak: sosyalmedya.co


8-)DropBox
Dropbox, bir paylaşım ağı programıdır. İşlevi, isteğe bağlı olarak her kullanıcıya ücretsiz 2 GB'a kadar veri saklama alanı verir. Bunun haricinde kullanıcı çevrimiçi olunduğu süre içerisinde arkadaş ağı listesindekiler ile sınırsız ebatta dosyayı paylaşabilir.
Torrent gibi paylaşımı kullanıcıdan izinsiz bir şekilde Torrent gibi her yere yaymaz, bunun yerine kullanıcı gizliğinin korunması anlaşmasıyla sadece kullanıcının izin verilen diğer kullanıcılar arasında klasör içeriğini paylaşım ağı üzerinde paylaşılmasına izin verir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder