KİNGROOT FULL APK İNDİR(TELEFONUNUZU KOLAYCA ROOTLAYIN!) - TEKNOTRK - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

29 Şubat 2016 Pazartesi

KİNGROOT FULL APK İNDİR(TELEFONUNUZU KOLAYCA ROOTLAYIN!) - TEKNOTRKAndroid telefonlarda bazı şeylere izin verilmiyor. Mesela Ekran Görüntüsü alma gibi bir olay var. Bunu yapmak içinse root erişimi istenmektedir. Yani root anroid telefonunuzun yazılımının izin vermediği izinleri vermeniz demektir. Sizlere bunun gibi işlemlere izin vermeniz gereken bir uygulama vericeğiz. Uygulamanın adı KingRoot. Bu root erişimine izin vermektedir root yapmamaktadır. Bu uygulama erişim  vermeniz durumunda telefonunuz garanti dışı kalabilir. Bunda bizi sorumlu tutamazsınız.

Uygulamanın kullanımı basit. Uygulamayı telefonunuza, tabletinize vs. cihazlarınıza yüklüyorsunuz ve erişim vermek istediğiniz uygulamaya giriyorsunuz. Uygulamaya girince "Allow" filan yazan bir şey karşınıza çıkıcak. Ona "ALLOW" deyin ve işlem bitmiştir. Root erişimini uygulamaya vermiş bulunuyorsunuz. Alttan uygulamayı .apk olarak indirebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder