Saç çıkarmak için doğal yöntem 2016 (işe yarıyor) - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

12 Şubat 2016 Cuma

Saç çıkarmak için doğal yöntem 2016 (işe yarıyor)Merhaba arkadaşlar gerçekten saç problemi yaşıyorsanız sahsım tarafından denenen bu formülü uygulayın ve yazının tümünü sıkılmadan okuyun. Türkiye ve dünyada 3 erkekten 1'inin sorunu saç dökülmesinden bahsedeceğim. Saç dökülmesi bir çok sebepten oluşabilen bir hastalık ama en kötü sonuçlar doğuran ve önlenmesi oldukça zor olan sebep genetik dökülmedir. Genetik dökülme ailede kel olan birinin hormonlarını almanızdan kaynaklanıyor. Saç dökülmesi için onca yeni förmüller denenmiştir ama kesin bir sonuç malesef bulunamamıştır. Ama bazı yöntemler dökülmeyi minimuma düşürdüğüde tartışma konusudur.

 SAÇ DÖKÜLMESİNİN SEBEPLERİ 2016
Her saç dökülmesi yaşayan erkeğin ordan burdan duyduğu veya bizzat kendi araştırarak elde ettiği bir formülü vardır. Benimde saçlarımda seyrekleşmeler oldu insan ister istemez endişeye kapılıyor ve herşeyi deneyerek kendine bir şifa arıyor,derdi veren Allah şüphesiz dermanıda vermiş bize düşen onu arayıp bulmak ve en önemlisi inanarak dua etmek.

 SAÇ DÖKÜLMESİNE ÇARELER 2016
Yaklaşık 2 yıldır saçlarımda dökülmeler mevcut bir çok bitkisel,kimyasal şampuanlar denedim ama gerçek bir sonuç alamadım. Bir keresinde bitkisel yağlarla bir karışım duydum saçı sıfıra vurunca daha çok işe yaradığını duyunca saçlarımı sıfıra vurdum azda olsa dökülmelerim durdu ama tatmin edici değildi.


 GERÇEKTE SAÇLARIMIZ NEDEN DÖKÜLÜR? 2016
 Şimdilerde düşüne düşüne bir kanıya vardım saçların dökülmesini durdurabilecek bir formül üretmek için saçların neden döküldüğü hakkında bir bilgimiz olmalı ben neden döküldükleri hakkında düşünürken bir uzmana danıştım ve masaj yapmanın saç dökülmesini durdurabileceğini söyledi. Bir gün masaj yaparken saçlarımın döküldüğü kısmın kafamın en sert yeri olduğunu farkettim yani demek oluyorki saç dökülmesi yaşanan bölgenin derisi diğer bölgedeki deriden daha ince kafa tasımız ile gerdin sert derinin arasında kalan saç döklerimize giden damarlar tıkanıp saçlarımızın dökülmesine neden oluyor kanısına vardım.Tabi bunu burda yazabilmek için benim hayal gücümden fazlası olmalı ki insanlara yanlış bilgi vermeyeyim benim tezimin doğru olduğu kanısına varmamı sağlayan şey şimdilerde sıkça konuşulan organik saç ekimi ve organik saç dökülmesini durdurma yöntemi. Bu yöntem karın bölgesinden 100gram yağ alınarak saç dökülmesi yaşanan bölgeye enjekte edilerek çalışıyor yani derinin altına saç köklerini rahatlatacak bir tampon görevi yapıyor ve beslenemeyen saç dökleri enjekte edilen yağdan besleniyor ve yağların arasında rahatça duran damarlardaki kan akışı hızlanarak saçlar eski sağlığına kavuşuyor.

 SAÇLARIMIZIN DÖKÜLMEMESİ İÇİN NELER YAPMALIYIZ? 2016
Şimdi gelelim asıl sorumuza sorunumuzu bulduk şimdi neler yapacağımızı bulalım.Öncelikle saçları en az 3 günde bir yıkamalıyız saç köklerinin hava alması için gerekli.

 Şampuan kullanmayın ! Şampuanlar kimyasallarla donatılmış güzel kokulu fakat saçların düşmanıdır. Şampuanlardan önce sabun kullanılırdı ve saç dökülmesi günümüzdeki kadar fazla değildi.Organik sabunlar alın zeytinyağ özlü vs fiyatları çok uygun sürekli sabun kullanmaya özen gösterin.

Hergün sabah ve akşam olmak üzere 10'ar dakika saç kaybı yaşadığınız bölgeye masaj yaparak kan akışını hızlandırın ve asıl konu burda burayı dikkatle okuyun masaj yaparken ayaklarınızı davana dikin yani baş aşağı durun başınız kalbinizden aşağıda olduğu için masajla birlikte yer çekimi ile müthiş bir kan akışı oluşacaktır (Masajdan sonra kafanızın rahatladığını hissedeceksiniz) Akşam masajından önce saçınıza badem yağı sürün masaj bittikten sonra sabaha kadar badem yağı saçınızda kalsın sabah masajını yaptıktan sonra yıkayın.


 Ayda en az 1 kere 10 diş sarımsağı ezin iyice dövün ve içine 1 yemek kaşığı süt ilave edin elde ettiğiniz karışımı saçınıza masaj yaparak yedirin bir bone takarak 1 saat bekletin ve yıkayın.

 Aktardan veya bölgenizde var ise ısırgan otu temin edin suda kaynatarak demlenmesini bekleyin o su yeşil gibi olacaktır sonra fısfıs kolonya şişesi gibi bir kabın içine dökün aklınıza her geldiğinde saçlarınıza sıkın.

Bol bol su için hücrelerin yenilenmesi kanın yenilenmesi için önemlidir.

 Ve bu formülün en büyük etkenine gelelim Allah'a dua edin El-Şafi ismiyle dua edin şifa isteyin ve bu çabanızı ve duanızı duyan yaradan sizi asla karşılıksız bırakmayacaktır...

 Bu yazdığım saç çıkaran ve dökülmeyi durduran förmülün sonuçlarını maksimum 2 ay içinde göreceksiniz sarımsak ve süt förmülünüde yaparsanız yeni saçların çıktığına şahit olacaksınız Allah hepinize şifa versin...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder