Android'de Youtube Videolarını Arka Planda Oynatma ve İndirme - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

7 Mart 2016 Pazartesi

Android'de Youtube Videolarını Arka Planda Oynatma ve İndirme

Android'de Youtube Videolarını Arka Planda Oynatma ve İndirme

Android kullanıcıları için çok yararlı bir uygulamadan bahsedeceğim. Belki de bir çok kişi Google'a "Youtube videoları nasıl indirilir?, Android cihazlarda Youtube videoları arka planda nasıl oynatılır?" benzeri soruları yazmıştır. Fakat çoğu paylaşılan uygulama Youtube'dan bağımsız bir şekildedir. Sizlerle paylaşacağım uygulamanın adını görmeseniz Youtube diye yutturabilirim :) Yani Youtube Android uygulamasıyla birebir aynı demek mümkündür. 

Bu uygulama sayesinde Youtube videolarını hem ses hem video olarak indirebilir, hem de arka planda cihazınızda gezinirken bile videoları görüntüleyebilirsiniz. Şunu da belirteyim; video ve seslerin kalitesini istediğiniz gibi ayarlanabildiğini söylemekte yarar var. Kısacası her cihazda bulunması gereken yararlı bir uygulama.

Gelelim bu uygulamanın ekran görüntülerine:

Android'de Youtube Videolarını Arka Planda Oynatma ve İndirme

Ekran görüntülerini de paylaştığıma göre nasıl kurulumunu yapabileceğinizi anlatabilirim ve sizler de hemen aşağıdan indirebilirsiniz.
KURULUMU
1. Aşağıdaki indirme butonuna tıklayarak apk dosyasını indiriniz.
2. İndirdiğiniz dosyayı cihazınızda açarak kurulumunu tamamlayınız.
3. Böylelikle OGYoutube uygulamasını sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
İndir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder