Blogger İçin Tema Temin Edebileceğiniz 5 Adet Tema Sitesi - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

12 Nisan 2016 Salı

Blogger İçin Tema Temin Edebileceğiniz 5 Adet Tema Sitesi


Blogger için en önemli şeylerden birisi de görüntüsüdür. Temanız iyi olduğu taktirde, daha çok tutulan bir bloga sahip olabilirsiniz. Bu yüzden görünümü güzel bir temaya sahip olmanız gerekmektedir. Buradaki amacım; sitelerin reklamını yapmak değil, sizleri bilgilendirmektir.

Bunun üzerine ben de 5 adet tema temin edebileceğiniz siteleri derledim. Bu sitelerden kaliteli, mobil görünümlü ve istediğiniz türde yüzlerce temalara ulaşabilirsiniz.

1. MYBLOGGERTHEMES

Bu site en popüler site tasarımcılarının paylaştığı temaları derler. Örnek olarak: Arlina Design, Sora Templates, Templateism... gibi sitelerin temalarını güncel bir şekilde paylaşır. İstediğiniz türden tema bulabileceğinizden eminim. Yüzlerce tema paylaşmasına karşın bu sitenin teması ilkel kalmış diyebilirim.

http://www.mybloggerthemes.com/


2. Gooyabi Templates

Tıpkı MYBLOGGERTHEMES gibi bir çok siteden temalar paylaşmaktadır. Hatta MYBLOGGERTHEMES'in ikizi diyebilirim. İki sitede de aynı temalara ulaşabilirsiniz. Fakat bu sitenin görüntüsü gayet güzeldir.

https://gooyaabitemplates.com/

3. Arlina Design

Bu site ise profesyonel olarak hem ücretli hem de ücretsiz olarak kendi temalarını tasarlayıp, paylaşır. Sadece temayla kalmayıp Blogger için eklentiler, ipuçları, widget'lar gibi paylaşımlar da yapar. Eğer görüntüsü güzel ve mobil uyumlu temalara sahip olmak istiyorsanız, bu siteye bakmanızı öneririm.

http://www.arlinadzgn.com/

4. Kaizen Template

Bu sitede ise bir çok site tasarımcılarının tasarladığı temaları bulabilirsiniz. Çok kapsamlı olduğundan diğerlerine göre daha fazla tema bulabilirsiniz.

http://www.kaizentemplate.com/

5. Sora Templates

Kendi profesyonel olarak tasarladığı temaları paylaşan bir sitedir. Her temanın hem ücretli hem de ücretsiz versiyonu vardır. Tabi ücretsiz olanda bazı kısıtlamalar olduğunu söyleyebilirim. Örneğin: Footer kısmındaki site tasarımcısının linkini kaldıramıyorsunuz ve kaldırdığınız taktirde kendi sitesine yönlendiriyor.

http://www.soratemplates.com/


Bonus: Themeforest

Görüp görebileceğiniz en kaliteli tema sitesidir. Fakat bu sitedeki bütün temalar ücretlidir. Hatta sadece Blogger için değil, diğer platformlar için de temalar paylaşmaktadır. Temalar aşırı profesyonel bir şekilde tasarlanmış ve Wordpress kadar iyidir. Tabi paraya da kıymak lazım. Hatta şu anda kullandığım tema bu sitede 21 dolar gibi bir fiyata satılıyor.

http://themeforest.net/search?category=blogging%2Fblogger&referrer=homepage&term=blogger+templates&utf8=%E2%9C%93

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder