Blogger'da Mobil Uyumlu Temanın Önemi - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

23 Mayıs 2016 Pazartesi

Blogger'da Mobil Uyumlu Temanın Önemi


Mobil uyumlu temalar ziyaretçi dostudur. Her ziyaretçi girdiği sitenin mobil uyumlu olmasını ister. Bu günlerde akıllı telefonun yaygınlaşmasıyla beraber sitelere mobil üzerinden erişim bir hayli fazla. Bu sebeple her blog yazarının buna dikkat etmesi gerekir. 

Mobil uyumlu temanın ilk faydası aşağıdaki görselden de anlaşıldığı üzere açıklama kısmından önce Mobil uyumlu yazmasıdır. Ziyaretçiler mobil uyuma önem verdiğinden mobil uyumlu yazmayanlara göre sizin blogunuz bir tık yukarıda olacaktır. Diyelim ki aynı başlığa sahip 2 farklı site var ve bir tanesinde mobil uyumlu yazıyor, diğerinde ise yazmıyor. Mobil uyumlu olan daha üstündür değil mi?

Mobil uyum sayesinde her şey elinizin altında olacak ve istediğiniz şeye kolay bir şekilde erişim sağlayabileceksiniz. Her şeyden önemlisi gözünüze site hoş gözükecektir.


Mobil uyumu analizi için birçok hizmet vardır ve ben bunlardan ikisini sizlere sunacağım, isterseniz bir bakın. Eğer blogunuzun mobil uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız buradaki bağlantıya gidip adresinizi arayarak öğrenebilirsiniz. Bir diğer hizmet ise blogunuzun farklı cihazlarda nasıl görüntülendiğini görebilirsiniz.(I Phone, Android...) Buradaki bağlantıya gidip adresinizi arayarak öğrenebilirsiniz.


Son Sözler

Eğer mobil uyumlu bir temaya sahip değilseniz, benim sizlere tavsiyem bir an önce mobil uyumlu temaya geçiş yapmanızdır. Tema önerisi ya da tema bulabileceğiniz bir site istiyorsanız buradaki yazımdan ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder