Harika Görseller Yapabileceğiniz Online Fotoğraf Editörü 'Canva' - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

14 Mayıs 2016 Cumartesi

Harika Görseller Yapabileceğiniz Online Fotoğraf Editörü 'Canva'


Yazılarınızı ön plana çıkaran en önemli etkenlerden birisi de kullandığınız görseldir. Kaliteli görselin olduğu yayın bir tık daha üstündür. Fakat ben de dahil olmak üzere çoğu kişi Photoshop, Illustrator gibi fotoğraf uygulamalarını kullanmayı bilmiyor.


Canva adlı web sitesi de sizlere basit bir şekilde görsel yapabilme imkanını sunuyor. Hazır boyutları kullanarak ya da kendiniz yükseklik ve genişlik boyutlarını belirleyerek işe koyulabilirsiniz. Basit arayüzü, kullanım kolaylığı ve öğretici yardımı ile çok başarılı görseller ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz de hazır görselleri düzenleyerek kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Site içindeki arama motoru sayesinde ikonlar, minimal arka planlar ve daha bir çok şeyi elde edebilirsiniz.

Hazır görsellerden bir örnek
Bu online fotoğraf editörünü kayıt olarak ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat her şeye erişim için de ücret karşılığı premium hesap olması gerektiğini söylemekte fayda var. Ben gerek yok diye düşünüyorum. İşlemleriniz bittikten sonra kolayca indirebilir ve her yerde kullanabilirsiniz. Sitenin tek kötü yanı ise Türkçe dil desteği olmaması.

Son Sözler

Bir önceki yazımda kullandığım görseli de Canva adlı sitede oluşturdum. Fazla ihtişamlı gözükmese de bir şeyler ortaya çıkardım. Sizler de kendi hayal gücünüz ile değişik görseller ortaya çıkarabilirsiniz, kullanmak size kalmış. Siteye girmek için buraya tıklamanız yeterli. Kolay gelsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder