Kullandıklarım #1 Camly Pro - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

7 Mayıs 2016 Cumartesi

Kullandıklarım #1 Camly Pro


Kullandığım uygulamalar arasında yer alan Camly, Android ve IOS cihazlar için bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde fotoğraflarınızı profesyönel bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Google Play’de pek popüler olmasa da bana göre en başarılı fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisidir.

Çektiğiniz fotoğraf kaliteli olmasa bile düzenleyerek çok kaliteli gözükmesini sağlayabilirsiniz. Geçenlerde defterimin üzerinde bulunan amblemin fotoğrafını çektim ve daha sonra Camly sayesinde düzenledim, işte sonuç;


Fotoğraftan da anlaşıldığı üzere ufak dokunuşlar yaparak başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz (telefonun kamerası 13 MP neden böyle kötü fotoğraf çekmiş ki?).

Bana kalırsa her cihazda bulunması gereken uygulamalardan birisidir Camly. Sizler de düşüncelerinizi yorumlayarak bildirebilirsiniz. Son olarak, uygulamayı aşağıdaki indirme butonundan Android cihazınız için indirebilirsiniz.

Kurulumu
Aşağıdaki indirme butonuna tıklayarak Camly Pro.apk adlı dosyayı yükleyiniz. Daha sonra dosyayı Android cihazınızda açarak kurulumunu tamamlayınız. Böylece istediğiniz gibi fotoğraflar düzenleyebilirsiniz.
İndir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder