Kullanmanız Gereken 5 Adet Android Uygulaması - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

20 Mayıs 2016 Cuma

Kullanmanız Gereken 5 Adet Android Uygulaması

Android, Android Uygulamaları

Her Android cihazda bulunması gerektiğini ve faydalı olduğunu düşündüğüm bazı uygulamaları sizlerle paylaşmak istedim. Tabi kullanıp kullanmamak size kalmış, orası ayrı bir şey. Bu uygulamaları kendi cihazımda kullandığımı da belirtmek isterim. Fazla uzatmadan o uygulamalara geçelim.

1. Backdrops Pro

Android, Android Uygulamaları

Backdrops, adından da anlaşıldığı üzere Android cihazlarınız için bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Binlerce yüksek çözünürlükteki duvar kağıdına kolay bir şekilde ulaşabilir ve istediğinizi indirebilirsiniz. Duvar kağıtları kategorilere ayrıldığından istediğiniz türde görseli kolayca bulabileceğinizden eminim. Bana göre uygulamanın tek eksiği Türkçe dil desteğine sahip olmamasıdır.

2. OGYoutube

Android, Android Uygulamaları

OGYoutube, Android cihazınızda Youtube videolarını ses ve video olarak indirebilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca arka planda videoları oynatabilir ya da video ekranını küçülterek aynı anda başka bir uygulamada iken videolarınızı izleyebilirsiniz. Görünümü tamamen Youtube şeklinde olan bu uygulamanın birçok kişiye fayda sağlayacağını düşünüyorum. Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, buradaki yazıma bakabilirsiniz.

3. Lucky Patcher

Android, Android Uygulamaları

Lucky Patcher, Android cihazlar için adeta bir crack uygulamasıdır. Kısaca açıklamak gerekirse bir uygulamanın lisansını yükleyebilir, oyunlarda ufak hileler yapabilir ve uygulamalarınızı yedeklemeye kadar birçok işlemi yapabilirsiniz. Adından da anlaşıldığı üzere işlemlerde başarılı olmanız şansa bağlı. Yani hile yaparken %100 başarılı olacaksınız diye bir şey yok. (Ben NSS ve Hill Climb gibi küçük oyunlarda başarılı bir şekilde hile yapmıştım.)

Uygulama üzerinde tam erişim istiyorsanız cihazınız root yetkisine sahip olmak zorundadır fakat root yetkisine sahip değilse bile başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz. Root hakkında bir bilginiz yoksa buradaki yazıma bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

4. SD Maid Pro

Android, Android Uygulamaları

SD Maid, Android cihazları güvende tutan ve gereksiz şeylerden temizleyen bir uygulamadır. Aynı Lucky Patcher gibi root gerektirir fakat normal cihazlarda da kullanılabilir. Bu uygulama sayesinde cihazınızda kapsamlı bir temizlik yaparak gereksiz dosyaları, yer kaplayan önemsiz dosyaları, birden fazla aynı dosyaları silerek hafızanızda yer açabilirsiniz. Bununla birlikte cihazınız hakkında bilgi edinebilir, zararlı yazılımlardan korunabilirsiniz.

5. Aqualert: Su Hatırlatıcısı H2O

Android, Android Uygulamaları

Aqualert, su alışkanlığı kazandıran bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kilonuza göre günlük su içme miktarınızı belirledikten sonra her gün su içmenizi söyleyen bir bildirim alabilirsiniz. Hatta her su içtikten sonra içtiğiniz bardağa ya da kaba göre miktarını seçip onaylayabilirsiniz. Böylece eğlenceli bir şekilde ne kadar su içmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Birçok kişinin bu uygulamadan faydalanacağını düşünüyorum.

Son Sözler

Bu uygulamaları kendim de kullanmaktayım fakat bazı uygulamalar Google Play üzerinde bulunmamakta ve bazıları da paralıdır. İsterseniz Google'a uygulamanın adını yazıp sonuna 'apk' yazarak birçok siteden kolayca indirebilirsiniz. Peki sizler bu uygulamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder