Blog Keşif Etkinliği vol {∞} - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

9 Haziran 2016 Perşembe

Blog Keşif Etkinliği vol {∞}

Blog Keşif Etkinliği vol {∞}
Blog Keşif Etkinliği vol {∞}

Uzun zaman önce başlatmış olduğum bu etkinliği güncelleme ihtiyacı hissettim ve listede yer alan blogları ayrı ayrı kategorilendirdim. Ayrıca uzun zaman geçtiği için bazı bloglar kapanmış. Ben de listede yer alan kapanan blogların linklerini kaldırarak üzerine çizgi çektim, haberiniz olsun.

Blog keşif etkinliklerini bilirsiniz, çok faydalıdır. Böylece birçok takipçi elde edebilir ya da yazılarını severek okuyabileceğiniz birçok blogla karşılaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yoruma blogunuzun adresini bırakmak. Fakat sizden ricam; yorum bıraktıktan sonra arada bir listeye bakmanız (unutacaksanız bir taktik söyleyeyim, yorum yazma yerinin yanında bulunan "bana bildir" seçeneğini işaretlerseniz yeni yorumlardan haberdar olabilirsiniz). Yoksa herkes yorum bırakıp gitse etkinliğin bir amacı olmaz.

Yoruma isteğinize bağlı olarak 1-2 cümlelik açıklama metni de yazabilirsiniz. Gelen herkesin blogunuzu daha iyi tanıması için önemli olabilir, benden demesi. Bunun yanında yok GFC'den takip et, yok şurdan takip et, yok paylaş bilmem ne demeyeceğim. Gerek yok bence. Dilerseniz, yazınının daha fazla kişiye ulaşması için paylaşabilirsiniz, size kalmış. Öyleyse ben sizi keşfedebileceğiniz birçok blog ile karşı karşıya bırakıyorum, iyi keşifler.

Kişisel Bloglar

Film, Kitap ve Müzik

Çok Yazarlı Bloglar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder