Bluetooth Dosya Alışverişlerinizde Işık Hızına Ulaştıran Uygulama: SHAREit - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

22 Haziran 2016 Çarşamba

Bluetooth Dosya Alışverişlerinizde Işık Hızına Ulaştıran Uygulama: SHAREit


Günümüzde cihazdan cihaza Bluetooth ile dosya alışverişi çok yaygın. Fakat birçok kullanıcı dosya alışverişi sırasındaki yavaşlıktan memnun değil. Şöyle örnek vereyim: 10 MB boyutunda olan bir dosyayı Bluetooth ile yaklaşık olarak 3 dakikada gönderebilir ya da alabilirsiniz. SHAREit uygulamasını kullandığınız taktirde 3 dakika içerisinde 700 MB dosya alışverişi yapabilirsiniz (kendim test ettim).

İster mağazadan, ister aşağıdaki indirme butonundan ücretsiz bir şekilde bu uygulamayı indirebilirsiniz.  Ufak boyutu ile hem hafıza hem de RAM yönünden de sıkıntı yapmayacak bu uygulama Bluetooth'u sık sık kullananlar için biçilmiş kaftan olacaktır. 

  • [message]
    • ##cloud-download## Kurulumu
      • Aşağıdaki indirme butonuna tıklayarak SHAREit.apk adlı dosyayı indiriniz. İndirdiğiniz dosyayı cihazınızda açarak kurulumunu tamamlayınız. Eğer daha önce cihazınıza Play Store haricinde uygulama yüklemediyseniz, cihazınızın ayarlar kısmından güvenliğe gidiniz. Son olarak "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini aktif hale getirdikten sonra kurulum işlemlerini yapınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder