Paypal şirketinde paranız varsa çekin çünkü... - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

2 Haziran 2016 Perşembe

Paypal şirketinde paranız varsa çekin çünkü...

Paypal şirketinde paranız varsa çekin çünkü...


Paypal şirketinde paranız varsa çekin çünkü paypal Türkiye'deki faaliyetlerini durdurdu ve şirketten 'paranızı çekin' uyarısı geldi.

Özellikle online oyunlarda ve twitch gibi platformlarda kullananlar için sıkıntı olacağa benziyor.Bakalım paypalın yerini kim alacak çok yakında göreceğiz.

"PayPal olarak Türkiye’deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmekteyiz.

İnternet üzerinden alışveriş yapılmasını sağlayan ödeme sistemi PayPal, Şirket, müşterilerinden sistemdeki bakiyelerini banka hesaplarına aktarmalarını istedi ve şu açıklamaları yaptı.

Şirketten yapılan açıklama şu şekilde:

6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye’deki müşterilerimiz PayPal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapamayacaklardır. Müşterilerimiz PayPal hesaplarına giriş yapabilir ve varsa hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye’deki banka hesaplarına aktarabilirler.


Belirtmek isteriz ki, PayPal’ın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. Ancak yerel düzenleyici kuruluşa yaptığımız lisans başvurusunun reddi ve ilgili kurumun Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurma talimatı doğrultusunda uygulamak durumunda olduğumuz bu karardan dolayı üzüntü duymaktayız.

Bakiyenizi çekmek için:


Hesabınıza giriş yapın.

Özet sayfasında yer alan PayPal Bakiyesi'nden “Para Çekin”i tıklayın.

Çekmek istediğiniz tutarı girin, çekilen paranın iletileceği banka hesabını seçin ve “Devam”ı tıklayın.

Onay sayfasını inceleyin ve ardından “Gönder”i tıklayın.


Bakiyenin banka hesabınıza gönderilmesi 5-7 gün arası sürebilmektedir.


Banka hesap detaylarınızın doğru olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Ayrıca PayPal hesabınızda yer alan ad ve soyadınızın, banka hesabınızdaki ad ve soyadınız ile birebir uyumlu olması gerektiğini hatırlatmak isteriz.


Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir."