Beni Tanıyın - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

10 Temmuz 2016 Pazar

Beni Tanıyın

Herkese merhaba , 

Adım Fatma, 15 Şubat 88' doğumluyum ve Karabük'te yaşıyorum. Karabük Üniversitesi'nde henüz tez aşamasında olan yüksek lisans öğrencisiyim. Bölümüm ise Turizm ve Otel İşletmeciliği. 

Kova burcuyum ve hemen hemen tüm özelliklerini taşıyorum. İnanılmaz derecede özgürlüğüne düşkün bir insanım. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi ve kültürel yapıları keşfetmeyi çok severim. Farklı kültürden insanlarla konuşmayı hem faydalı hem de eğlenceli buluyorum. 

Müzik dinlemeyi sevmeyen yoktur. Ben de kulaklığa kısmen de olsa yapışık yaşayanlardanım. Ders çalışırken, kitap okurken, cilt bakımı yaparken, yemek hazırlarken veya seyahat ederken sürekli müzik dinleyen bir insanım. Klasik müzikten, rock, goth, grunge, arabesk, popüler müziğe kadar bir çok türde müzik dinlediğim doğrudur. Tabi ki hepsinin bir yeri ve zamanı var. 

Tez çalışmamdan arta kalan zamanlarda, tabi eğer evdeysem, bana birşeyler katacak işlerle uğraşmaya çalışırım. Kitap okur, resim yapmaya çalışır ya da sevdiğim youtuber'ları izlerim. Sosyal medyada çoğunlukla, ''instagram'', ''pinterest'' ve ''twitter'' kullanıyorum. Hesaplarıma, yukarıdaki sembollere tıklayarak ulaşabilirsiniz. 


Lovviez

Şimdilik burada bırakıyorum. Daha sonraki sohbetlerimizde görüşmek dileğiyle, hoşçakalın *-*

 j.mnsn
gokmen.ftm
lovviez
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder