Diyet Usulü Brunch ! - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

30 Temmuz 2016 Cumartesi

Diyet Usulü Brunch !

Herkese merhaba, 

Son zamanlarda kahvaltımı hep öğlene doğru yapar oldum. Erken de kalksam geç de kalksam böyle bir düzene dönüştü.. Bu şekilde, sabah kahvaltısıyla öğlen yemeğinin birleştirildiği öğüne ''brunch'' deniliyor. Yani, breakfast + lunch
Brunch'lar genellikle zengin menülerden oluşur.. 2 öğün bir arada olduğu için. Fakat ben diyetteyim ve abartmak olmaz :) 

Diet Brunch


Takip edenlerim biliyor ki, bir süredir diyet yapıyorum. Sonuçları da tam istediğim gibi, güzel gidiyor. Bu konu hakkında da bir yazı yazacağım en kısa zamanda :) Biz dönelim konumuza.. Diyet yaptığım için, kahvaltı yapmadan önce en az 1 bardak su içiyorum. Bu inanılmaz iyi geliyor. 

Şimdi bakalım günün brunch menüsünde neler var.. 

Bir kasede 2 yumurta çırptım ve az yağlı tavada onu pişirdim. Bunun haricinde tabağımdaki diğer malzemeler çiğ halde.. Tabağımda görüldüğü gibi, 1 domates, 3 tatlı yeşil biber, biraz beyaz peynir ve doğranmış yeşil zeytin var.

Bana göre tabağım oldukça zengin :) Belki fazla bile olabilir. Çünkü az yemek yemeye çok alıştım.. 

Bugün benim brunch menüme, filtre kahve eşlik ediyor. Diyetteyken neden bu kadar çok filtre kahve içtiğimi merak ediyorsanız, buradan okuyabilirsiniz. 

Yemeğimin yanında eğer ki içecek yoksa, yarım litre su içiyorum. 

Benim günüm böyle başladı. Yeni yayınlarda görüşmek dileğiyle. Hoşçakalın :) 

 j.mnsn
j.mnsnlovviez


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder