In theBalm of Your Hand Palet İnceleme - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

16 Temmuz 2016 Cumartesi

In theBalm of Your Hand Palet İnceleme

Herkese merhaba,

Bugün birlikte ''The Balm'' markasına ait, yepyeni paleti ''In theBalm of Your Hand vol.1'' i inceleyeceğiz. ''Vol.1 dediklerine göre, Vol.2 de çıkacaktır'' şeklindeki yorumlar da şimdiden kafamızda yer edinmiştir. Ayrıca paletin üstünde ''Gratest Hits Vol.1'' yazıyor. Yani The Balm'ın en iyilerinin seçildiği ilk palet. Umarım ikinci serisi de hazırlanır.Öncelikle belirtmekte yarar görüyorum ki, paleti bulmak oldukça zor. Bir süre önce satışa sunulan paletin Amerika fiyatı $40, yaklaşık olarak 120 TL idi. Türkiye'de sadece ''Gratis'' mağazalarında normal fiyatı 99 TL (benim gördüğüm fiyat) olarak bulabileceğiniz palet, mağazanın indirimli günlerinde 50 TL - 60 TL gibi güzel fiyatlara iniliyor. Rastlaması zor olan paleti eğer ki görürseniz, düşünmeden almanızı tavsiye ederim. Şuanda The Balm'ın kendi sitesinde bile yok bu paletin.

Neden bu paleti almalıyım ? 


Paletin içeriğine bakacak olursak, her zamanki gibi önce güzel bir ayna bizi karşılıyor. 

Paletin içinde, 3 adet allık ve 1 adet bronzer bulunuyor. Önce bunları inceleyelim. Allıklar : HOT MAMA 
                 INSTAIN - Argyle
                 CABANABOY
Bronzer : BAHAMA MAMA 


Paletin ikinci satırında, en sevilen 4 adet far ve efsane bir aydınlatıcı bulunuyor. Farlar : SHADY LADY Vol.2 - Insane Jane
SHADY LADY - Mischevious Marissa
NUDE TUDE - Sexy
BALM JOVİ - Lead Zeppelin 

MARY-LOU MANIZER - Aydınlatıcı          


Paletin en sağında ise, ayrı bir bölüm olarak kapaklanmış olan bölümde, 1 adet krem allık & dudak kremi ve 1 adet de ruj bulunuyor. 

 


How 'bout Them Apples? - Caramel

TheBalm Girls - Mia Moore

Palet, şimdiden benim favorilerime girmiş durumda. İçerisinde en sevilen ürünlerin bulunması büyük bir avantaj sağlıyor. Ürünleri ayrı ayrı almak yerine tek bir palet sayesinde birçok ihtiyacı gidermek mümkün. Ayrıca seyahatlerde rahatlıkla çantada taşınabilecek bir ürün. Gündüz ve akşam makyajlarına uygun ürünlerin de bulunması, seyahatlerde fazla eşya taşımaktan da kurtarıyor. 

Yepyeni palet incelemelerinde görüşmek dileğiyle, şimdilik hoşçakalın :) 

 j.mnsn
j.mnsn
lovviez
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder