"exi2.net" Sitesinde Yazar Olmak İster Misiniz? - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

3 Temmuz 2016 Pazar

"exi2.net" Sitesinde Yazar Olmak İster Misiniz?

"exi2.net" Sitesinde Yazar Olmak İster Misiniz?

Merhabalar bu sefer sizleri bilgilendirmek yerine, hem teklif sunmak hem de tanıtım yapmak istedim. Geçtiğimiz ay aramıza katılan "exi.net" sitesini az çok sizlere tanıtacak ve yazarlık için teklif sunacağım. Şahsen +Selim Ekşi tarafından yazarlık teklifi aldığımda çok sevinmiş ve hemen kabul etmiştim.

"exi2.net"


"exi2.net" geçtiğimiz ay yayına giren, kurucusunun adı +Selim Ekşi olan,  sade temasının yanında birçok kategoride yazılar barındıran çok yazarlı bir sitedir. Şu anlık (ben de dahil) 3 yazarın bulunduğu bu sitede faydalı birçok bilgiye ulaşmanız mümkündür. Sloganımız ise "2 Yanlış 1 Doğru Eder Mi?"

"exi2.net Hakkında

Site Adresi: http://www.exi2.net/
Site Başlığı: Exi2 [-2]
Site Sloganı: 2 Yanlış 1 Doğru Eder Mi?
Yazarlar: +Selim Ekşi (Kurucu), +Semih Keçecioğlu (Yönetici), +Mustafa TÜRKÖZ (Yazar)
İlk Yayın Tarihi: 25 Mayıs 2016 

Daha çok Blogger ile ilgili yazılara ulaşabileceğiniz bu site, teknoloji, tv, spor, müzik, gibi konulara da zaman zaman yer vermektedir. Sizlerin de katılımı ile beraber bu kategorilerin artacağını düşünüyorum. Ayrıca Blogger ile ilgi sorularınız olduğunda, yapamadığınız herhangi bir şey olduğunda, tema, widget, tasarım vb. birçok konuda kafanıza takılan sorularınızı bizlere buradan sorabilirsiniz.

Yukarıda bulunan adrese tıklayarak siteye göz atabilirsiniz. Böylelikle "exi2.net" hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Şimdi gelelim bu yazıyı yazmamın asıl sebebine. "exi2.net" olarak site üzerinde yazarlık yapmak isteyen bay-bayan blog yazarlarını bekliyoruz. Yazarlık ile ilgili her şey için "info@exi2.net" adresine mail göndererek bilgi sahibi olabilirsiniz. Hem sizler için de farklı bir deneyim olur değil mi? Fikirlerinizi, maillerinizi vs. bekliyor olacağız. 

Son Sözler

İleride çok daha iyi yerlere geleceğini düşündüğüm "exi2.net" için yazarlık yapacak kişileri şimdiden merak etmeye başladım. Dilerseniz bu yazıyı başta Google+ olmak üzere diğer sosyal medyalarda paylaşarak çok daha fazla kişiye bu yazının ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Peki sizler "exi2.net" hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder