1 Ayda Kaç Kilo Verdim ? - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

5 Ağustos 2016 Cuma

1 Ayda Kaç Kilo Verdim ?


Herkese merhaba

Bugün sizlere 1 ay boyunca yaptığım diyet sonucunda ne kadar kilo verdiğimi ve bu süreçte neler yaptığımı anlatmak istedim.. O zaman okumaya devam edelim :) 


Diyet yaparken uzak durduğum yiyecek ve içecekleri buradan okuyabilirsiniz.HER GÜN MUTLAKA YAPTIM

-> En az iki litre su.. 

Ben her gün en az iki litre su içmeye çalıştım.. Ve bunu küçük not kağıtlarına her gün işaretledim.. Her bir çizgi yarım litre suyu ifade ediyor.. Az su içtiğim günlerde bu durumu içtiğim diğer içeceklerle tamamladım.. 


Lovviez Su Tüketimi


-> Her gün mutlaka yumurta.. 

Bazen haşlama, bazen tavada pişirerek, mutlaka her gün yumurta yedim.. Yumurtanın inanılmaz tok tutma özelliği var.. Herkese tavsiye ederim.. Genellikle haşlama yumurtanın beyazını yiyin diyorlar.. Ben komple yedim arkadaşlar.. Bazen sabah kahvaltısı bazen de akşam yemeği olarak yumurta yedim.. Kimi zaman bir kimi zaman ise iki yumurta yedim.. 
Lovviez tavada yumurta
Lovviez haşlanmış yumurta-> En az 1 saat hareket..

Ben her gün en az bir saat hareket etmeye çalıştım.. Dışarıda işim olduğu günlerde, mümkün olan her yere yürüyerek gidip geldim.. Evde olduğum zamanlarda da mutlaka spor yaptım.. Spor için, evdeki bisikletime bindim. Dans ettim, esneme hareketleri yaptım.. 

Başlangıçta 1 saat ile başladığım sporumu, birkaç gün sonra 1 buçuk saate çıkarttım, daha sonra da 2 saat oldu.. 
Lovviez Spor Günlüğüm
-> Günlük tutun ve tartılın

Diyete başladığım ilk günden itibaren her sabah uyandığımda tartıldım.. Diyet defterime tarihin hemen yanına kilomu da yazdım.. 

Sabah, öğlen ve akşam yediğim içtiğim ne varsa diyet defterime mutlaka yazdım.. 

Ayrıda diyet defterime günlük hareketlerimi de not ettim.. Spor yaptıysam sporumu, yürüyüş yaptıysam ne kadar yürüdüğümü.. 


Lovviez diyet defteri


Benim diyet sürecimde temel olarak yaptıklarım bu şekildeydi.. Bir ayın sonunda ise tam olarak 8 kilo verdim. Spor sayesinde vücudumda bir incelme söz konusu oldu.. Henüz yoğun yağlı olan bölgelerde sarkma gibi bir sorunum görülmedi. Şimdi ağustos ayı diyetimin ikinci dönemiyle devam ediyorum.


Diyet defterimde yer alan menüleri bir sonraki yazımda yayınlayacağım.. Diyet hakkındaki tüm deneyimlerimi zaman içerisinde paylaşmaya devam edeceğim.. Hoşçakalın :) 


 j.mnsn
gokmen.ftm


lovviez


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder