Film Önerisi : Nadide Hayat - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

27 Ağustos 2016 Cumartesi

Film Önerisi : Nadide Hayat

Herkese merhaba


Mümkün olduğunca takipleştiğim tüm blogger arkadaşlarımın tüm yayınlarını okumaya çalışıyorum.. 


Film, dizi ya da kitap tavsiyelerini özellikle ajandama not ediyorum.. İzlemeye ve okumaya çalışıyorum.. Şimdi taze taze sizlere ''Nadide Hayat'' filminden bahsetmek istiyorum.. 


Film tavsiyesini edindiğim Daha Mutlu Yaşam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.. Ayrıca sayfasında çok güzel paylaşımlar var <3 


Lovviez - Nadide Hayat


Çağan IRMAK imzalı filmin baş rolünde sevgili Demet AKBAĞ var.. 


2015'te gösterime giren filmin süresi ise 1 saat 52 dakika.. İmdb puanı 6.7 


Kısaca konusundan bahsetmem gerekirse, filmin baş kahramanı Nadide Hanım, 30 yıl sonra eşinin bir kalp krizi geçirmesi sebebiyle eşini kaybettikten sonra kendi hayatında arayışa giriyor.. Ne yapacağını bilemiyor.. Birçok şey denedikten sonra, yıllar önce terk ettiği üniversitede yayınlanan af duyurusuyla karşılaşıyor.. Yeniden üniversiteye kayıt oluyor ve olaylar başlıyor.. 


Nadide Hayat filminden güzel sonuçlar çıkarttım şahsım adına.. Fırsat bulduğunuzda mutlaka izleyin.. Başlarda ne olacak diye meraklanmıştım, yer yer saçma olduğunu düşünmüştüm.. Sonlara geldiğinde herşey iyice oturmuştu zihnimde.. Gözlerimin dolduğu anlar olmuştu.. Filmi kolayca ve hızlıca izleyebilmeniz için videonun linkini bırakıyorum.. İzleyenler görüşlerini paylaşırlarsa çok mutlu olurum :)


Film için tıklayın ^^


İyi seyirler.. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder