Kullandıklarım #3: Chroma Keyboard - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

24 Ağustos 2016 Çarşamba

Kullandıklarım #3: Chroma Keyboard

Kullandıklarım #3: Chroma Keyboard

Android cihazlara görsellik katan Chroma Keyboard adlı uygulamayı hem kullanıyor hem de sizlerle paylaşıyorum. Bana göre alanının en iyisi olan bu uygulamayı kullanmak için Android cihazınızın sürümünün "5.0 Lollipop" ve üzeri olması gerekmektedir. Başlıca ne işe yaradığına gelirsem; bu uygulama sayesinde klavyeniz statusbar rengini alarak uygulamadan uygulamaya değişiyor. Örneğin, WhatsApp uygulaması açıldığında statusbar (bildirim çubuğu) koyu yeşil bir renge dönüşüyor. Chroma Keyboard sayesinde de klavyeniz uygulamanın rengini alacak ve göze daha çok hitap edecek. (Anlamadıysanız, ekran görüntüsü paylaşacağım, merak etmeyin.)

Uygulama sadece bununla da sınırlı değil. Klavyenizin temasını, şeklini, boyutunu, rengini, tipini yani kısaca her şeyini değiştirebilirsiniz. Şık tasarımı ve benzersiz özelliklere sahip Chroma Keyboard uygulamasında anlayacağınız yok yok. Hani derler ya "saymakla bitmez" diye. İşte bu cümle Chroma Keyboard uygulamasının özellikleri için denmiş gibi. 

Uygulamayı, Lucky Patcher sayesinde crackladım ve ücretli versiyonunu ücretsiz bir şekilde kullanıyorum. Benim sizlerle paylaştığım da "Pro" yani ücretli versiyonu. Korkmayın, cebinizden beş kuruş çıkmayacak. Bu sayfadan ücretsiz bir şekilde indirebileceksiniz. Gelelim bu uygulamanın ekran görüntülerine.

Kullandıklarım #3: Chroma Keyboard

 Bu ekran görüntüsü ile ne demek istediğimi çok daha iyi anlamışsınızdır umarım. Klavyeniz şık bir tasarımla birlikte uygulamanın rengini alıyor. Bir de sizlere uygulamanın içerisinde ne var ne yok göstereyim.

Kullandıklarım #3: Chroma Keyboard

Yani bir klavye uygulamasında daha ne olabilir ki? Her şey düşünülmüş. İndirip kullanmak isterseniz diye aşağıda indirme linki vereceğim. Android cihazlarına görsellik katmak isteyenler bu uygulamayı hiç düşünmeden indirsin yani, benden demesi! Her neyse çok uzattım, aşağıdan bu uygulamayı hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder