INSTAGRAM FARKINDALIĞI | AUSE_ESUA - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

30 Eylül 2016 Cuma

INSTAGRAM FARKINDALIĞI | AUSE_ESUA

Herkese merhaba


Bu yazımı güzel blogger arkadaşım '' AUSE ESUA '' için yazmak istedim.. Sayfasına bu konu hakkında bir yorum bırakmaktansa, tüm duygularımı ifade edebilmek adına bu metni yayınlıyorum.. Lovviez * Ause Esua Blog


Blog dünyasına giriş yaptığım ilk dönemde, tanıştığım nadide insanlardan birisidir..
Blog tasarımını beğendiğim ender kişilerdendir.. 
Yazılarının enfes tadını söylememe gerek bile yok.. 
Hele o güzelim fotoğrafları.. 
Beğenmediğim 1 fotoğrafı bile yoktur samimi söylüyorum..
Hatta çok çok beğendiklerimden bir kısmını paylaşacağım.. Lovviez * Ause Esua BlogYaptığı her işi özenli yapmaya çalışır.. 
Sevgi dolu yüreği var ve ben hiç ukala bir tavrına şahit olmadım.. 
Herkese destek olur ve asla küçük görmez.. 
Bu insani özelliklere sahip olduğu için bu kadar çok seviliyor elbette.. 


Lovviez * Ause Esua Blog


İnstagram hesabını takibe aldığım gün, 15 bin takipçisinin olduğunu görünce gerçekten çok şaşırmıştım.. 
Bu kadar büyüyebilmiş bir insan, benimle kırk yıllık dost gibi sohbet etmişti.. Ki hala öyle.. Sanki çok iyi anlaşan iki kız kardeş gibiyiz.. 


Daha sonra fotoğraflarını incelediğimde, her birine ayrı ayrı özenmiştim.. Fotoğrafçı gözü var çünkü O'nda.. Nereye odaklanacağını, nerede ışığın az olması gerektiğini veya hangi objelerin yan yana en iyi kalitede görüntü verebileceğini çok çok iyi biliyor.. 


Lovviez * Ause Esua BlogGeçtiğimiz günlerde bu büyük instagram hesabını durdurmak zorunluluğu hissetti.. Ve yeni bir hesap açtı kendisine.. Peki neden ? Sosyal medya hesaplarımızda bazen teknik problemler olabiliyor.. Ki bunu aslında hepimiz bal gibi biliyoruz.. Uygulama güncelleme sebebi olarak '' Hata Düzeltmeleri '' açıklamasını görmüşüzdür elbet.. 


'' Ee o zaman meseleniz nedir ? '' 

Ben kesinlikle kıskançlık olduğunu düşünüyorum.. 

Başarı yalnızca kompleksiz insanlar tarafından takdir ediliyor.. 

İnsanlar ulaşmak istedikleri noktalara gelmek için ellerinden geleni yapıyor.. Kimisi maalesef, o noktaya zaten daha önceden varmış olan insanları içten içe kıskanıyor.. Bununla da kalmıyor yerli yersiz saçma sapan faaliyetlerde bulunuyorlar.. Bu da bizi yersiz yere üzmekten başka işe yaramıyor :(  Bizi bunlar yıkmaya yetmeyecek, aksine daha da güçleneceğiz, bilginize..Lovviez * Ause Esua Blog

Lovviez * Ause Esua BlogCanım arkadaşım, seni çok çok sevdiğimi ve takdir ettiğimi bilmeni isterim.. Her zorluğa rağmen, çok daha iyi yerlere ulaşacağız. Her zaman yanındayım balım, iyi ki varsın <3NOT : Yayında kullanılan tüm resimler ''AUSE ESUA'' ya aittir. 

AUSE ESUA INSTAGRAM :  auseesuaa
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder