Yaz Tatilim Nasıl Mı Geçti? - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

12 Eylül 2016 Pazartesi

Yaz Tatilim Nasıl Mı Geçti?


Tabi ki sıradan, başka bir seçenek olabilir miyki? Benim tatillerim her zaman sıradan geçer ve bu durumu hem buradaki yazıdan hem de (yazabilirsem) bir sonraki "Yaz Tatilim Nasıl Mı Geçti?" yazımdan anlayabileceksiniz.

Zaten okullar kapanmadan 1 ay öncesine kadar tatil moduna yavaş yavaş girmeye başlamıştık işte. Arkadaşlarla beraber Counter Strike 1.6 oynamaya gidiyor ve bunu birçok kez tekrarlıyorduk son günlerde. Okul kapanmadan 2 hafta öncesi ise artık tatil adeta "Ben geldim!" diyerek geldi ve benim için eve çekilme aşaması başladı. Bildiğiniz üzere de Ramazan Ayı'ydı ve günlerim oruçlu bir şekilde geçiyordu. 

İşte bu zamanlarda gecem gündüz, gündüzüm ise gecem olmuştu. PC ve uyumak dışında sadece oruç tutuyordum. Bu arada aklımda da YGS'ye çalışma düşünceleri vardı. Ramazandan sonra çalışmayı düşünüyordum fakat işler istediğim gibi gitmedi. Bir türlü çalışamadım ve hep erteledim. Erteledikçe erteleme devam etti ve birkaç gün çalışma haricinde hiçbir aşama kaydedemedim.

Sadece bir kez bir etkinliğim oldu. O da kuzenlerimle birlikte Edirne de bulunan Erikli Sahili'ne gitmek ve oradaki denize girmek. Gece yola çıktık ve sabah erken saatlerde oradaydık. Günün akşamına kadar denizde bolca vakit geçirip eğlendik işte, bu yani (bu arada yüzme bilmiyorum, suda dolandım işte).

Bunun dışında günlerim hep evde geçti ve bir kez olsun gezmedim bile (pek de sevmem zaten). PC, yemek ve uyumak benim her zamanki gibi altın üçlüm oldu.  Bir ara canım PC'm bozuldu ve bir hafta boyunca PC olmadan geçirdim. E tabi onun yerine de mobil cihazımı kullanmaktan kaçınmadım. Günlerim aynı monotonlukta devam ederken yaklaşık bir ay öncesi bir işe başladım ve hayatım uyumak ve işe gitme monotonluğunda devam etti.

Aksilik bu ya, bir on kadar öncesi mobil cihazım bozuldu ve garantiye gönderdim. Yorumları yanıtlayamama ve yazıları paylaşamama durumlarım bu sebeptendi. İşten geriye zaman kalmıyordu ve zamanım sadece uyumaya yetiyordu. Yine bir aksilik olarak geçen hafta hastalandım ve bu hastalık 5 gün boyunca devam etti. Bu sebeple de blog ortamından bayağı bir uzak kaldım. 

Bu gün ise Kurban Bayramı ve tatilim bu güne kadar sıradan geçti. Bayram sırasında da sıradan geçecek ve hiç bir şey değişmeyecek, bu kaçınılmaz bir gerçek benim için. Aksilikler de bir peşimi bırakmadı be! PC ve telefonum bozuldu, hastalandım, planladığım şeyler olmadı, blog ortamından da uzak kaldım vs. Öğrendiniz artık, sıradan bir hayatı olan sıradan birisiyim ben. Yani fazla bir aksiyonum yok.

Son Sözler

Öncelikle yorumunu yanıtlayamadığım ve geç yanıtladığım kim varsa buradan özür diliyorum. Yazımı da okuduğunuz gibi, aksilikler peşimi bırakmadı. Sıradan bir şekilde tatilimi geçirdim ve şu anda da geçiriyorum. Peki sizlerin tatili nasıl geçti? Neler yaptınız? Yorum bölümünde belirtebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder