İnternetten Para Kazanma Yöntemi - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

3 Ekim 2016 Pazartesi

İnternetten Para Kazanma Yöntemi

dolar

İnternet üzerinden para kazanılabileceğini artık herkes çok iyi biliyor. Fakat bunu nasıl yapacağız, bu makalede bu konu hakkında ufak, tefek bilgiler paylaşmayı düşünüyorum. İnternet artık çok kullanılan bir alan olmaya başladı, bu yüzden para kazanma yolları her geçen gün artmakta.

Bu yollardan bir tanesi de link kısaltma servisleridir. Örnek vermek gerekirse, bir site adresini blog sitenizde paylaşacaksınız. Paylaşacağınız site başkalarına yardımcı olabilecek bir site ve o siteye girmeleri için yönelttiğini düşünürsek. O linki bir kısaltma servisi ile kısaltıp paylaştıktan sonra linke tıklayanlar 5 saniye reklam görecek ve geç butonuna tıkladıklarında istedikleri siteye ulaşacaklardır. Sizde istediğiniz ve sorunsuz şekilde gelir sağlamış olacaksınız tıklama başına.

Tık başına ücret ödeyen bu hizmet, ülkeler arası farklı miktarlar ödemektedir. 1.000 tıklama başına örnek veriyorum 2 TL ödeme veriyorsa Türkiye'de, Amerika'da 1.000 tıklama başına 3 TL'de verebilir, 1 TL'de verebilir. Bu oranı belirleyen kişiler tabi kide reklam veren şirketler olmaktadır. Link kısaltma servisi de bu oranlara dayanarak bir fiyat belirlemektedirler.

Link kısaltma servisi üzerinde, link başına istatistikler, kazançlarınız ve bir çok özellikle hizmet ediyor. Aylık, haftalık, günlük olarak her türlü istatistiğe ulaşıp düşüşlerinizi, yükselişlerinizi gözlemleyip çalışmalarınıza yön verebilirsiniz. 10$ ve üzeri kazançlarda banka hesabınız veya paypal hesabınıza her ay düzenli bir şekilde ücret ödenecektir.

Üye olmak için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder