Web Siteleriniz İçin Ücretsiz ve Harika İkonlar - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

22 Kasım 2016 Salı

Web Siteleriniz İçin Ücretsiz ve Harika İkonlar

Web Siteleriniz İçin Ücretsiz ve Harika İkonlar

Web siteleri ya da bloglarda ihtiyacınız olan şeylerden birisi de ikonlardır. Belki de ihtiyacınız olmayabilir ama ben yine de bahsediyorum işte. İkonları, butonlarda, kategorilerde, resimlerde, logolarda ve bunlar gibi birçok yerde kullanabiliriz. Kullanmasına kullanalım ama herhangi ikonu istediğimiz türde bazen bulamayabiliriz. Benim sizlere sunmuş olduğum serviste ise binlerce seçenek arasından istediğiniz türde bir ikonu rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tabi olay sadece bunlarla bitmiyor, türlü türlü kolaylıkları ve özellikleri var bu servisin. Sakin olun, tek tek anlatacağım. Öyleyse lafı uzatmadan geçeyim ben bu özelliklere. Geçiyorum, geç-tim.

Yalnız ben saçma bir giriş yaptım ama bu servisin adını söylemeyi unutmuşum. Her neyse bu mükemmel servisimizin adı Flat İcon. Adından da anlaşıldığı üzere Flat dizayna sahip ve görünüm anlamında bizleri oldukça tatmin ediyor. 250.000'den fazla ikon barındıran bu servis, ikonları ise 4300 küsür gruba ayırmış (sosyal medya, web tasarım, ofis, evlilik, mutfak vs.). Böylece aramak istediğimiz şeyleri kolayca bulabiliyoruz. İsterseniz ben bir de ekran görüntüsü göndereyim.

Web Siteleriniz İçin Ücretsiz ve Harika İkonlar

Bunun yanında arama yerinden istediğimiz bir şeyin adını yazarak kolay bir şekilde ikonlarını bulabiliyoruz. Diyelim ki bir oyun konsolu ikonu aramak istiyorsunuz, arama yerine "gamepad" yazıp aradığınız zaman yüzlerce oyun konsolu ikonuna kolayca ulaşabilirsiniz. Daha sonra indirmek istediğinize tıklayıp png, svg, eps, psd formatlarında indirebilir ve ayrıca CSS ve HTML olarak da istediğiniz yere ekleyebilirsiniz. Png formatında indireceğiniz ikonların boyutunu ve rengini ayarlayarak da indirmek mümkün.


Kısaca ne ararsanız var bu serviste. Ha bir de bunun ücretli versiyonu var ama gerek yok bence. Ücretsiz versiyonunda eksiksiz olarak her şeyi yapabiliyoruz ama yine de siz bilirsiniz. Daha da fazla uzatmaya gerek yok herhalde. En iyisi siz buraya tıklayın ev bu muazzam siteye bir göz atın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder