Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı ve Vizyon Tarihi - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

8 Aralık 2016 Perşembe

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı ve Vizyon Tarihi

Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. filmi için yapımcılar sessizliğini yeni bir video yayınlayarak bozdu. Bu video ile birlikte Hızlı ve Öfkeli 8 fragman tarihi ve vizyon tarihi de açıklanmış oldu.


Tüm zamanların en iyi gişe yapan beşinci film ünvanına sahip olan Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi olan Hızlı ve Öfkeli 8, yani asıl ismi ile Fast 8'in çekimleri tamamlandı.

Filmin çıkışına altı aydan kısa bir süre kala, film hakkındaki tüm sessizlik ise nihayet bozuldu. Fast and Furious 4 ile Fast and Furious: Tokyo Drift arasındaki zaman dilimi olan Furious 6 ve Furious 7'de yaşanılan olayların devamını konu alan Fast 8 için duygusal bir video yayınlandı.

Filmin resmi twitter hesabından Hızlı ve Öfkeli 8 vizyon tarihi, Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı hakkında bilgiler verildi.Bu videoda, Van Diesel, Dwayne Johnson ve Michelle Rodriguez gibi isimler yeni film için konuşurken, 2013 senesi sonunda hayata gözlerini yuman Paul Walker'ı da bolca anıyorlar.Asıl film fragmanı 11 Aralık'ta gelecek!
Hızlı ve Öfkeli 8 (Fast 8) filminin asıl fragmanının ise yayınlanan video sırasında, 11 Aralık 2016 tarihinde yayınlanacağı belirtildi. Film ise 17 Nisan 2017 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder