Sac cikarmak icin yeni yöntem 2017 - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

21 Ocak 2017 Cumartesi

Sac cikarmak icin yeni yöntem 2017


Merhaba blog okurları bugün sizlere saç çıkarmak için yeni bir yöntem anlatacağım bu yazıyı okuyorsanız büyük ihtimal size saç problemi yaşıyorsunuz demektir arkanıza yaslanın ve bizzat kendim tarafımdan uyguladığım bu yöntemi okuyun.

Saç neden dökülür?
Saçlarımız bir çok nedenden dökülebilir stres,hava kirliliği,hastalığa bağlı dökülmeler,iş şartları dolayısıyla sağlıksız kalıp dökülmeler bu liste böyle uzayıp gider biz asıl saç dökülmesi sebebine gelelim gerçekten sıkıntı yaşayacağınız ve durdurmanızın en zor olduğu dökülme genetik dökülmedir buda ailenizden birinin hormanlarını almanız ile başlıyor.

Genetik saç dökülmesini durdurma:
Genetik saç dökülmesini durdurmak için onlarca doğal formül ve yöntemler görmüşsünüzdür eğer dökülmenizi çok önemsiyorsanız eminin bunlardan en az birini denemişsinizdir ama hiçbiri sizi tatmin edecek sonuçlar vermediği için bıraktınız.Saç çıkarmak için yeni yöntem 2017:
Lafı fazla uzatmadan saç çıkarmak için denemiş olduğum ve sonuç olarak memnun olduğum yönteme geçelim. Bu yöntemin adı Minoxil Forte evet kesin bu ilacın ismini duymuşsunuzdur size bu yazıyı yazmamın sebebi bizzat kendi yorumlarımı size sunmaktır.Minoxil Forte Nedir?
Minoxil Forte önceleri tansiyon ilacı olacak piyasaya sürülmüş yan etkisi fazla olduğu için piyasadan kaldırılmıştır. Şimdi düşüneceksiniz piyasadan kaldırılacak kadar yan etkisi olan bir ilacı bize önermen doğrumu diye evet doğru çünkü bu ilacın yan etkisi kullanan kişide kıl çıkarmasıydı tansiyon hastaları bunu kullanıyorken bazı bölgelerde kıllanmalar olduğu için gelen şikayetler üzerine piyasadan kaldırılıyor.

Peki sonra ne oldu? ilacın kıllanma yapmasını avantaja dönüştürmek isteyen girişimciler bu ilacı saç problemi yaşayanlar için bir fırsata dönüştürmek istediler yapılan araştırma ve değişimler sayesinde bir çok hayvanın üzerinde denenip sonunda piyasaya sürülmüştür.

Minoxil Forte ne işe yarar?
Minoxil forte ismini minoxil maddesinden almaktadır bu madde damarları genişletiyor saç kaybı yaşayanların ise damarları küçüldüğü hatta kapandığı için saçların döküldüğü araştırmalarla onaylanmıştır.

Şimdi size 7 aylık minoxil maceramı ve sonuçlarını anlatayım.
Saç kaybımın hızlandığı bir dönemde sürekli araştırmalar yapıyordum minoxil forte adında bir ilaç ile karşılaşınca denemekten başka çarem kalmadığı için hemen 1 kutu alıp denemeye başladım.

1.ay:
İlk ay kafayı yiyecek gibiydim saçlarımın dökülmesi dahada hızlanmış elimi her attığımda onlarca saç geliyordu hemen araştırmaya koyuldum ve bunun normal olduğunu söylüyordu herkes ilk ayda zaten dökülmek üzere olan sağlıksız saçları yenilemek için temizliyormuş yani o saçlar belki 1 ayda değil ama 1 senede kalıcı olarak dökülecek olan saçlarmış ve bırakmamaya karar verip nasılsa olan oldu denemeye devam dedim.

2.ay:
Hiç aksatmadan devam ediyordum ve saç dökülmesi normale dönmüş ama hala ilacın bir etkisini görememiştim ilacı kullanmadan önce ne kadar dökülüyorsa ona geri dönmüştüm.

3.ay
İlacın etkisini görmeye başladığım ve umutlanmaya başladığım zamanlardı var olan saçlarım kalınlaştı saç rengim hafif koyulaşmaya başladı artık rahatça şekil alıyordu.

4.ay:
Saçlarım kalınlaştı ve ilk zamanlarda dökülen saçlarım belirgin şekilde çıkmaya başladı

5.ay:
İlk zamanlarda dökülen saçlarım büyüdü ve şakaklarımda ince ince kıllanmalar oluştu bunlar fazladan oluşan kıllardı.

6.ay:
Saçlarımın dökülmesi minimuma indi tamamen durdu diyemem ama normal bir insanın ne kadar dökülüyorsa o kadar dökülüyor ve şakaklarımdaki ince kıllanmalar gittikçe kalınlaşıyor.

7.ay:
Saçlarım bana göre gayet güzel bir çok arkadaşım bunu farketti ve bana sordu ne yaptın diye ince kıllanmalar saça dönüşmeye başladı seyleklikler gitti saçlarım bildiğiniz gürleşti kısaca gerçekten memnun kaldım ve kullanmaya devam ediyorum.

Minoxil Fortenin yan etkileri:
Her ilacın olduğu gibi minoxil forteninde bir çok yan etkisi bulunmakta ben kullandığım 7 ay boyunca karşılaştığım sorunları anlatayım sizlere.
1-İlacı arasıra yanlışıkla kaşlarıma doğru akıttığım için kaşlarımın kenarlarında kıllanmalar oldu siz siz olun saçınızdan başka yerlere değdirmemeye dikkat edin.

2-Bir keresinde duş almıştım ve saçım ıslaktı hazır saçlarıma fön çekicem ilaçtan süreyim dedim o gece 2 saat boğulur derecesinde öksürdüm siz sakın ıslak saçınıza ilacı sürmeyin kurutun sonra sürün.

3-Benim için en kötü madde bu minoxil forte gerçekten saç çıkarıyor fakat kullanmayı bıraktığınızda maksimin 1 yıl içerisinde çıkardığı tüm saçlar gidiyor yani 1 ay falan ara verebilirsiniz ama tamamiyle ilacı kullanmayı bırakamazsınız.

Evet yazımızın sonuna geldik sizlere bizzat kendi tarafımdan denediğim Minoxil Forte tecrübelerimi anlattım umarım yararını görür bana dua edersiniz sağlıcakla kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder