İzlediklerim #10: Fringe - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

28 Şubat 2017 Salı

İzlediklerim #10: Fringe

İzlediklerim #10: Fringe1 haftadan uzun bir süredir hasta olduğumdan dolayı ders çalışmaya biraz ara verip vaktimi yattığım yerden bir şeyler izlemeyle geçirdim. Hastalığın vermiş olduğu ağrı ve halsizlikle yatarken ders çalışmak hiç de verimli olmazdı değil mi? Her neyse, izlediğim şeylerden birisi de Fringe dizisiydi.

İzlemem için birçok tavsiye almama rağmen bir türlü izlemeye başlamamıştım. İzlemeye başlayınca da "İyi ki izlemeye başladım" dedim. Şunu belirtmek isterim ki, ilk bölümünü izleyince çok öncelerden bu bölümü seyrettiğimi fark ettim. Bu da beni diziye daha da çok çekti ki sizlere bu yazımı yazıyorum. 

Fringe, 2008-2013 yıllarında Amerikanın FOX kanalında yayınlanmış bir bilim-kurgu dizisidir. Başrollerde Anna Torv, Joshua Jackson ve John Noble üçlüsünün bulunduğu Fringe dizisi gizem ve bilim kurgu adına bizleri oldukça tatmin etmekte. İzledikçe meraklandıran bu dizide akıl almaz bilimsel vakalar yaşanıyor ve bu vakaları dizide günümüzün Einstein'ı olarak nitelendirilen Walter Bishop, oğlu Peter ve FBI'dan Olivia Dunham çözmeye çalışıyor.

Nasıl akıllarına geliyor bilmiyorum ama bu bilimsel vakalar sizleri daha da çok diziye bağlıyor ve bir sonrakini merak içerisinde bekliyorsunuz. Toplamda 100 bölüme J.J Abrams gibi kaliteli bir film yapımcısından sığdırılmış Fringe'ı bir hayli beğendiğimi söyleyebilirim. Yazıma devam etmeden öncesi sizleri dizinin tanıtım videosu ile karşı karşıya bırakıyorum.

Ne fragman ama! Benim Fringe için düşüncem, bir solukta onlarca bölümünün izlenebileceği, harika, kendisine çeken, meraklandıran bir dizi. Şimdiye kadar 14 bölümünü sıkılmadan izlediğimi ve bundan sonrakileri de büyük bir ilgiyle izleyeceğimi söyleyebilirim. Sizler de polisiye, gizem, bilim-kurgu gibi konuları seviyorsanız eminim ki Fringe dizisini de beğeneceksiniz. Diziye başlamayı düşünenler için önünüzde toplamda 5 sezon ve bu 5 sezonda 100 bölüm, 100 bölümün içerisinde birbirinden ilginç 100 olay sizleri bekliyor, iyi seyirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder