İlk reklamı aldım! - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

3 Temmuz 2017 Pazartesi

İlk reklamı aldım!

Kişisel Blog Tecrübem
Kişisel Blog Tecrübem
Blog Tecrübem adlı kişisel bloguma ilk reklamı aldım dostlarım. Peki kim reklam verdi? Reklam neydi? Ne kadar ücret aldım? Buyurun!

Merhaba dostlarım, bildiğiniz üzere adım adım blogger adlı etiketle Blog Tecrübem için yaptığım tüm çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. Ve bu yazımda da aldığım ilk tanıtım yazılarından bahsedeceğim. Yani ilk reklamdan. Tabi daha önce Matbuu'dan bahsetmiştik ama o tam olarak Blog Tecrübem'i ilgilendirmiyor. Neyse...

Reklam teklifi bir SEO firmasından geldi. Toplam da paylaşılacak olan 16 içerik için 320 TL'ye anlaşma sağlandı. Tabi içerik sayısı fazla olduğu için önceden belirlemiş olduğum fiyatta pek ısrarcı olmadım. A reklam neydi? diye soran olursa, bundan önceki paylaşılan 16 içerikti.

Benden içerikleri bir günde paylaşmamı istediler, tabi bu da blogumu takip eden bazı dostlarımın pek hoşuna gitmedi sanırım. Çünkü takipçi sayım düştü. Ama haklılar, okuma listesinde sürekli sponsor içerik paylaşan bir blog sayfası görsem bende aynı tepkiyi verebilirdim. Bu yüzden, özür dilerim.

Peki bu reklam teklifini nasıl aldın? Bize niye gelmiyor?


Diye soran dostlarım, inanın nereden geldiği konusunda hiçbir fikrim yok. Ekstra bir şey yapmadım. Hatta son zamanlarda Alexa sıralamam ve görüntüleme sayısı bile dibe vurmuştu.

Sonlar...


Bu konuda bu kadardı dostlarım. Ben tecrübelerimi paylaşmaya devam edeceğim. Lütfen sizde paylaştığım içerikleri, okumadan yorum bırakmayın. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder