Vay be, WhatsApp'e bak sen! - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

28 Temmuz 2017 Cuma

Vay be, WhatsApp'e bak sen!

WhatsApp
WhatsApp
Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp ile ilgili yeni veriler paylaşıldı. Yeni verilere göre günlük aktif WhatsApp kullanıcı sayısı tam tamına 1 milyar!

Günümüzde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp gücüne güç katmaya devam ediyor. Gencinden yaşlısına herkes WhatsApp kullanıyor. Özellikle yurt dışı aramalarında ve konum göndermede benim de sık kullandığım bir uygulama olan WhatsApp, her gün 1 milyar kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor. Dünyanın nüfusu kaçtı? Ben söyleyeyim, 7.5 milyar 😊👊

İşte,  Facebook şirketine bağlı olan WhatsApp'ın güncel kullanım verileri:

WhatsApp
Yukarıdaki veriye göre kullanıcılar bir günde 55 milyar mesaj, 4,5 milyar fotoğraf ve 1 milyar video gönderiyor. Bu arada WahstApp, şu anda telefonların normal mesaj uygulamasından çok daha fazla kullanılıyor.

Facebook Messenger ise aylık 1.2 milyar aktif kullanıcıya sahip. Instagram ve Snapchat ise sırasıyla 250 milyon ve 160 milyon günlük aktif kullanıcıya sahip.

Bu rakamlar insanın başını döndürüyor...

Bu arada ShiftDelete.Net'in kurucusu Hakkı Alkan ve HaberTürk Gazetesi yazarı Mahmut Sancak'ın dediklerine de kulak vermenizi tavsiye ederim. Zira günlük 1 milyar kişinin kullandığı WhatsApp beleşe çalışmıyor değil mi? Mutlaka izleyin ↴

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder