CAPİCADE ÜRÜN İNCELEMESİ - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

22 Ağustos 2017 Salı

CAPİCADE ÜRÜN İNCELEMESİ

Herkese merhaba, 


Bugün size '' capicade '' markasından gönderilen paket incelememden bahsedeceğim. Paket içerği;

* 4 tüp şampuan

* 2 adet saç bb kremi

* 2 adet akneli ciltler için temizleme jeli

* 1 adet tester şampuan
Saç tipim hakkında kısaca bahsetmem gerekirse; 

* Yağlı 

* Boyalı

* İnce telli

* Uçları yıpranmaya başlamış

* Kepeklenme yok

* Dökülme yokLovviez - Capicadeİlk olarak 4 tüp şampuan ile başlayalım. 

1. tüp : Normal ve Kuru Saçlar için Şampuan

Saç tipime uygun olmasa da sevdiğim bir şampuan oldu. Güzel kokusu var ve güzel temizliyor. Saçlarımı yumuşatmasını da sevdim. 

2. tüp : Saç Derisi Bakım Sampuanı

Paket içerisinde en çok merak ettiğim ürünlerden birisi de bu şampuandı. Her ne kadar kokusundan nefret etsem de temizlemesini çok başarılı buldum. Saç diplerimin inanılmaz rahatladığını fark ettim. 

3. tüp : Yağlı Saçlar için Şampuan

Tam saç tipime uygun olan bu şampuanı sevmemin ilk nedeni, saçlarımı fazla yağdan arındırması oldu. Tamamen kurutmadan güzel bir yumuşaklık kattı. Kokusu da güzeldi.

4. tüp : Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan

Bu şampuanı denerseniz fark edeceğiniz ilk şey kokusu olacaktır eminim. Çünkü resmen tatlı sakız ''bigbubble'' gibi kokuyor. Saç dökülme problemim olsaydı mutlaka bu ürünü daimi olarak kullanırdım. 


Saç BB Kremi 

Saç için üretilmiş bb krem ile ilk kez '' capicade '' markasında tanıştım. En sevdiğim özelliği ise, ağırlaştırmadan saçlarımı yumuşacık yapması ve saatlerce güzel kokması oldu. 


Sivilce Karşıtı Temizleme Jeli

İlk olarak yapısını çok beğendiğim bu ürün, cildimde hiçbir şekilde kızarıklığa ve kuruluğa sebep olmadı. Jel kıvamdaki ürün, artı olarak cildimi temizlerken nemlendirdi. İlk izlenimlerim olarak özellikle hazırlanan tanışma ve deneme seti görsel anlamda ön sıradan sizi şımartmaya yetiyor. Ardından, tüp içerisindeki şampuanlar fikir sahibi olabilmek açısından yeterli miktardalar. İlk kez karşılaştığım saç bb kremi ise şimdiden favorim oldu. Sivilce karşıtı temizleme jelini ise, uzun vadeli kullanımlarda daha iyi kavrayabileceğimi düşünüyorum. 


Siz daha önce markadan herhangi bir ürün kullandınız mı? Kullandıysanız bunlar hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Benden tavsiye isterseniz, saç bb kremini öneririm. 


Bu güzel ürünlerle tanışmamı ve eğlenceli deneyimler edinmemi sağladıkları için capicade ailesine sonsuz teşekkür ederim.


Bloğuma zaman ayırdığınız ve yayınlarımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder