Cumali Ceber vizyonda! - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

5 Ağustos 2017 Cumartesi

Cumali Ceber vizyonda!

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın film afişi
Cumali Ceber: Allah Seni Alsın film afişi
Sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez'in filmi olan Cumali Ceber: Allah Seni Alsın dün vizyona girdi. Filmi duydunuz mu, Halil Söyletmez'i tanıyor musunuz?

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın


Yönetmen:  Gökhan Gök
Senaryo: Cihan Berk Berkeban
Tür: Komedi
Metraj: Uzun metrajlı film
Dil: Türkçe
Yapımcı: RETROPRO
Oyuncular: Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu, Emre Keskin, Serkan Şengül, Ceyda Saltadal, Tanser Yılmaztürk ve Ece Seçkin, Ferhat Göçer, Gökhan Keser, Samsun Demir, Yusuf Aktaş (Reynmen)

Filmin konusu:


Emekliliğine bir gün kala patronunu dövünce işten atılan Cumali, aynı zamanda çocuklarının kumar borcu olduğunu öğrenir. Cumali çocuklarına sinirlenip onları okuldan almaya karar vermişken şans kapısını çalar ve ailece kendilerini güzel bir otelde tatil yaparken bulurlar. Tatilde müşterilerden birine aşık olan Cumali oteli cümbüş alanına çevirir. Tam da bu sırada otel ciddi bir denetimden geçmektedir. Detaylar...

Filmin konusunun ardından Halil Söyletmez'den bahsedelim. Vine adlı sosyal medyayla ünlenen Halil Söyletmez daha sonra YouTube, Instagram gibi sosyal paylaşım alanlarında da komik içerikler üreterek baya bir hayran kitlesine sahip oldu.

Daha sonra Cumali Ceber adında oluşturduğu karakter ve kısa videoları beğenilince bunu sinemaya taşıdı. Yani anlayacağınız bir sosyal medya fenomeni ilk defa oyunculuk dünyasına adım attı. E tabi sosyal medya fenomeni de olunca her yerde filmin fragmanıyla karşılaştık. Asıl merak konusu ise gişesi. Bakalım ne kadar izlenecek ne kadar beğenilecek?

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın film fragmanı
Yapılan galada hakikaten anlaşılıyor youtuberlarla profesyonel oyuncuların arasında olan fark. Enes Batur'un konuşması ise beni düşündürdü 👎


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder