iPhone 8 yeterli ilgiyi görmüyor sanırım! - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

25 Eylül 2017 Pazartesi

iPhone 8 yeterli ilgiyi görmüyor sanırım!

iPhone 8 Plus
Birçok ülkede satışına başlanan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri için görünüşe bakılırsa geçmiş yıllarda oluşan kuyruklar bu yıl oluşmadı. Çin'de iPhone 8 için Apple Store'da oluşturulan sıraya sadece 2 kişi girdi. 😊
Belki de bu yıl böylesi bir durumun görülme sebebi iPhone X olabilir. Çerçevesiz tasarımıyla daha çok ilgi çeken cihaz, 3 Ekim itibarıyla satışa çıkacak. Bakalım 3 Ekim tarihi geldiğinde mağazalarda nasıl bir hareketlilik olacak.
Bu arada dün İlkay Zaman'ın YouTube hesabında yayınladığı videoda belirttiği gibi iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'un 7 serisiyle pek belirgin farklarının olmaması da bugün kü görüntünün sebebi olabilir.

Herkese merhabalar, yakın zamanda duyurulan Apple iPhone 8 ve 8 Plus'ın teknoloji meraklılarını pek heyecanlandırmadığı kesin. Peki iPhone 8 ve iPhone 8 Plus almaya değer mi? Apple iPhone 7 ve 7 Plus'tan farkları neler? Fiyat farkı ve yok denecek kadar az donanım farklarıyla iPhone 8 Plus'ı sizler için iPhone 7 Plus'la karşılaştırdım. Keyifli seyirler :)

iPhone 8 Türkiye fiyatı nedir?


64 Gb'lık iPhone 8 n11.com'da 4 bin 199 TL'ye satışa sunulmuş. Amerika'da ise bu fiyat 700 dolar civarında.
iPhone 8 Türkiye fiyatı
iPhone 8 Türkiye fiyatı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder