SKINNY COFFEE CLUB - ZAYIFLATAN KAHVE - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

13 Eylül 2017 Çarşamba

SKINNY COFFEE CLUB - ZAYIFLATAN KAHVE

Herkese merhaba, 


Bugün sizlere çok çok merak ettiğim ve birkaç gün önce elime ulaşan SKINNY COFFEE CLUB firmasına ait kahveden bahsetmek istiyorum.Lovviez - Skinny Coffee Club


İşte SKINNY COFFEE CLUB ile tanışma hikayem:


Firmayı keşfettiğim platform tabi ki de instagram oldu. Bu markaya ait kahveyi çok sık instagramda görmeye başlamıştım. Paketin görüntüsü bile beni merak içinde bırakmaya yetiyordu. Merakımın en büyük sebebi ise kahvenin zayıflamayı vaat ediyor olmasıydı. Bu süre zarfında, bana instagram hesabım üzerinden bir DM geldi. Tamamen şans eseri Skinny Coffee Club tarafından yazılmıştı bu mesaj. 


Gönderilen mesajda; benimle işbirliği yapmak istediklerini, ekiplerine katılmamdan büyük bir mutluluk duyacaklarını söyleyerek mevzuya girmişlerdi. Mesajın ilerleyen bölümlerinde ise şu bilgiler vardı: 

'' Size her ay ücretsiz olarak 28 günlük kahve paketlerimizden göndereceğiz, siz de sosyal medya hesaplarınızda bizden bahsedeceksiniz. Eğer bu teklifimiz ile ilgilenir ve daha fazla bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime geçin. ''


Mesajın sonunda da onlara ulaşabileceğim bir mail adresi bulunuyordu. 


Bu mesajı daha okurken bile çok çok mutlu olmuştum. Ardından hemen araştırmaya başladım. Önce firmayı daha sonra kahvenin içeriğini. 


145 ülkede satılan bu kahve firmasının misyonu; insanların sağlıklı, formda ve mutlu olmalarını sağlamak. İçeriğinde ise toksik kimyasalların olmadığını belirtmişler web sayfalarında. Lovviez - Skinny Coffee ClubSkinny Coffee Club Mail Yazışmalarım 

Firma ile anlaşmaya karar verdikten sonra, bana gönderdikleri mail adresine bir mail yazdım. Benim mailim size fikir verebilir diye düşündüğüm için aynen buraya ekliyorum. Hi, i read your instagram message just a moment ago from 'Carole'.

I investigate your ig account and your brand. 
Already now i love your product. 
Also i need a program like this. 
I wanna try your product with pleasure.
After using this product, i will share my experience and photos on all of my social media account (like instagram, facebook, twitter & website). 

I'm waiting your reply impatiently ^^


Have a nice workin day =)Benim mailim üstüne bir kaç saat sonra kuralları bildirdikleri bir mail gönderdiler. Kurallar ise şu şekildeydi: 

1. Instagram hesabınızda bir fotoğraf paylaşmanız ve açıklamalar kısmına sadece bu metni yazmanız gerekiyor. 

'' Just ordered my @skinnycoffeeclub I cannot wait for it to arrive. '' 

Bu metni olduğu gibi yazıyorsunuz, Türkçe'ye çevirmeden. 

Paylaşacağınız fotoğrafı ise, firmanın instagram hesabından herhangi bir ürün fotoğrafından seçebilirsiniz. Kahve paketinin görünüyor olmasına dikkat edin. 

Paylaşımı yaptıktan sonra, paylaşım bağlantı adresini (linkini) mail olarak gönderiyorsunuz. 

2. Bu işlemleri yaptıktan sonra, mailin sonuna iletişim bilgilerinizi ekliyor ve mailinizi gönderiyorsunuz. Adresinizi yazarken bulunduğunu ilin posta kodunu ve ülke adını yazmayı unutmayın. 


Tüm bu işlemler bittikten sonra artık kargonuzun gelmesini bekliyorsunuz. 

Benim kargom tam 14 günde evime ulaşmıştı. 
Kahveyi her gün sadece 1 fincan olacak şekilde, 1 çay kaşığı koyarak french press ile hazırlıyor ve içiyorsunuz. İçine asla süt ve şeker eklemiyorsunuz. Sert kahve ya da bitki çayı seven ve içebilen insanların kolaylıkla içebileceği bir kahve. Lovviez - Skinny Coffee ClubSkinny Coffee Club Deneyimlerim Bu kahveyi içtiğim ilk hafta (yani 6-7 gün) sonlarına doğru iştahım kesilmeye başladı. Kahve tüketirken bol bol da su içmeye gayret gösterdim. Birkaç kez ishal olduğum bile oldu açıkçası. 

İlk paketimi içtiğim günler Ramazan günlerine denk geldiği için, düzenim bozuldu. Sahurda mı içeyim iftardan sonra mı bilemedim ve kahveyi içmeyi bıraktım. Ramazan bayramı sonrası kahveye tekrar başladım. Her ne kadar arada kaçırdığım günler olsa da, hemen hemen her gün içmeye çalıştım. Lakin hiçbir etkisini görememeye başladım. Aşırı şekilde iştahım açıldı. Yediklerim beni doyurmuyordu. Yedikçe yiyesim geliyordu. Kahveyi içtiğim günlerde özel bir diyet ya da spor programı uygulamıyordum. 

Bugünlerde diyet ve spor programımı oluşturdum ve yeniden elimdeki 2. paket kahve ile denemeye devam ediyorum. Hiçbir umudum olmasa da inatla denemeye devam edeceğim.Lovviez - Skinny Coffee Club
Umarım bu yayın sizin için faydalı olmuştur. Aklınıza takılan bir soru olursa, yorum olarak bana yazabilirsiniz. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder