AdSense'se ödeme yöntemi nasıl eklenir? - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

24 Ekim 2017 Salı

AdSense'se ödeme yöntemi nasıl eklenir?

Ödeme yöntemi nasıl eklenir?
AdSense'se başvuru yaptık, onay aldık. Blogumuza reklamları yerleştirdik ve ardından para kazanmaya başladık. Peki AdSense ile elde ettiğimiz gelire nasıl ulaşacağız? Yani kazandığımız para bize nasıl ulaşacak? Adresimize mi gelecek, yoksa banka hesabımıza gönderilecek?

 AdSense'se başvuruda bulunmadan önce
 Ve AdSense onayı alınır
 AdSense onayının ardından bloga reklam nasıl eklenir?

AdSense ile ilgili gelişmelerden sizi haberdar edeceğimi belirtmiştim daha önce. Bu yazımda ise ödeme yöntemi olarak banka hesabımızı nasıl AdSense sistemine ekleriz ondan bahsettim.

Yapacağımız işlem oldukça basit. İlk olarak AdSense hesabımıza ulaşıyoruz. Hemen sol kısımda yer alan Ayarlar ve ardından Ödemeler sekmesini tercih ediyoruz. Karşılaşacağımız sayfa aşağıdaki gibi olacaktır.
Ödeme yöntemi nasıl eklenir?
Bu arada 30 trilyon para birikmiş hesabımda, ye ye bitmez 😊
Bu alanda, sağ alt köşede ÖDEME YÖNTEMLERİNİ YÖNETİN diye bir seçenek mevcut. Buraya tıkladıktan sonra banka hesabımızın IBAN numarasını ekleyebiliriz. İşte burada bir ayrıntı var.

IBAN numaramızı ekledikten sonra Google, hesabın bize ait olduğunu doğrulamak için bir kaç kuruş para gönderiyor. Ve 3 gün içerisinde ne kadar gönderdiğini sisteme belirtmemizi istiyor. Bu sayede banka hesabının bize ait olduğu doğrulanıyor. Bu şekilde ödeme yöntemi belirleniyor ve sonraki kazançlarımız banka hesabımıza gönderiliyor.

Bu arada ödeme eşiği ile ilgili sorular vardı. Yukarıda yer alan görselden anlaşılacağı üzere minimum 200 TL hesabımızda birikmesi gerekiyor ödeme alabilmemiz için.

Sorularınız olursa yorum yaparak bildirebilirsiniz. Benim hesabımın onaylanması için gönderilen miktar 0.20 kuruştu, bilginiz olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder