Bende artık Yazarkafe'deyim! - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

3 Ekim 2017 Salı

Bende artık Yazarkafe'deyim!

Hürriyet Bumerang
Hürriyet Bumerang sistemini bilmeyen, duymayan blog yazarı yoktur sanırım. Hatta adamlar artık kendilerini aştı da diyebilirim. Sadece blog yazarları değil kurumsal firmalar bile web sitelerini Bumerang'a ekliyor. Sonuçta Hürriyet var işin içinde ve vadettikleri güzel imkanlar da söz konusu. Yani duyup ta üye olmayan yoktur galiba.

Ben blogumu açtığım ilk zamanlar bu konuyla ilgili bir yazı yazmıştım. Hala düşüncelerim değişmiş değil. Ama dün yaptığım başvuruda hemen Platin Üye olarak kabul edilmem beni şaşırttı.
Hürriyet Bumerang
Hürriyet Bumerang
Neden başvuruda bulunduğuma gelince, son zamanlarda Bumerang sık sık blog yazarları tarafından dile getiriliyordu. Kazançları, reklam ağları, Yazarkafe üyeliği... bir çok konu hakkında soru işaretleriyle başvuruda bulunan yazarlar var. Bende bu yüzden tekrar başvuruda bulunmak istedim. Üyeliğim ne olur, reklam kazançları hala 1-2 TL mi? Yazarkafe yeteri kadar trafik getiriyor mu? Bu tip soruların hepsine cevap bulabilmek için.

Başvuru konusunda da söyleyeceklerim var. Eski temayla başvuruda bulunduğumda üyeliğim Bronz olarak kabul edilmişti. Daha sonra Bumerang şablonlarını bloguma eklemediğim için bir kaç uyarı aldım. Dün ise üyeliğimi iptal edip tekrar başvuruda bulundum ve bu sabah gelen mailde Platin Üye olarak kabul edildiğimi gördüm.

Bundan sonra ise dediğim gibi Bumerang ile ilgili edindiğim tüm yeni güncel tecrübelerimi paylaşacağım. Hatta siz de bu konuda edindiğiniz tecrübeleri paylaşarak, Bumerang sistemine üye olmayı düşünenleri aydınlatabilirsiniz.
Hürriyet Bumerang Şablonları
Hürriyet Bumerang Şablonları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder