Bilgisayarınız İçin En Iyi Ücretsiz Antivirüs Programı Hangisidir? | inceleme | - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

28 Ekim 2017 Cumartesi

Bilgisayarınız İçin En Iyi Ücretsiz Antivirüs Programı Hangisidir? | inceleme |

Windows PC kullanıcıları, kötü amaçlı yazılım saldırılarını önlemek, bilgisayarlarını verimli çalışmasını sağlamak ve çevrimiçi kimliklerini ve kişisel bilgilerini korumak için güçlü bir antivirüs programına ihtiyaç duymaktadır. Ücretli antivirüs setleri birçok özelliğe sahiptir. Fakat bazı kullanıcılar bu ekstra özellikler için aylık/yıllık abonelik ücreti ödemek istememektedir.

Sizde bu şekilde düşünüyorsanız doğru yere geldiniz.En yaygın kullanılan ücretsiz virüsten koruma programlarını, zararlı yazılımlara karşı korunma, sistem etkileri, kullanım kolaylığı ve kullanışlı ekstra özellikler temel alarak değerlendirdik.

Peki hangi ücretsiz PC antivirüs programı size daha uygun?
1.AVAST FREE ANTİVİRUS
PUAN 8/10--
TAMAMEN BUNA DEĞER

ŞİMDİ İNDİRİN

Avast rakibi AVG'yi geçen yıl satın aldı ve iki şirketin zararlı yazılım tespit motorları önemli gelişmelerle birleştirildi. Avast Free Antivirus'un kullanıcı dostu bir arayüzü, neredeyse fark edilemeyecek derecede ram tüketmesi,  bir parola yöneticisi ve bir ağ tarayıcısının bulunması ücretsiz antivirüsler arasında en iyisi olduğunu kanıtlar nitelikte. 
2.BİTDEFENDER ANTİVİRUS FREE EDİTİON
PUAN 8/10--TAMAMEN BUNA DEĞER

Bitdefender'ın listenin ikinci sırasında. Şirketin ücretsiz antivirüs yazılımı tüm temel antivirüs özelliklerini kapsar ve çok düşük bir sistem performansı etkisine sahiptir. Ancak Bitdefender Antivirus Free Edition'ın arayüzü anlaşılabilir değildir ve içerisinde çok fazla özellik barındırmaz. Hatta neredeyse bütün antivirüs programlarında bulunan zamanlanmış tarama Bit Defender'de yoktur. 3.AVG ANTİVİRUS FREE
PUAN 7/10--ÇOK İYİ

ŞİMDİ İNDİRİN

AVG ve Avast artık aynı şirkette bulunuyor .Ve ikiside hafif bir sistem performansı etkisi ile Kaspersky ve Bitdefender gibi endüstri liderlerininkine yakın. Ancak AVG AntiVirus Free, Avast Free Antivirus'tan daha az kullanışlı, ama AVG'nin çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri hala mevcut.AVG yakında ücretli olabileceğinden elinizi çabuk tutmakta fayda var.
4.AVİRA FREE ANTİVİRÜS
PUAN 7/10--ÇOK İYİ

ŞİMDİ İNDİRİN


Avira'nın zararlı yazılımlara karşı korunması biraz daha az ve bu da Avira Free Antivirus'un ağır sistem performansını daha az tolere edilebilecek hale getiriyor. Anvirüsün arayüzü sadeliğiyle ilk bakışta korkutucu olabilir, ancak yüksek seviyede bir özelleştirme sunar. Avira, bir VPN istemcisi ve bir şifre yöneticisi de dahil olmak üzere geniş kapsamlı ücretsiz eklenti özelliklerine sahiptir. Ancak en iyi fonksiyonların çoğunun premium seçeneklerinde bulunduğundan kendisine 4. sıradan yer buluyor.
5.PANDA FREE ANTİVİRUS
PUAN 6/10--DÜŞÜNMEYE DEĞER

ŞİMDİ İNDİRİN


Panda'nın kötü niyetli yazılım algılama puanları, Windows 10'da Windows 7'den daha iyi ve şirket yanlışlıkla kötü amaçlı yazılım olarak işaretlenmiş hantal dosyalara sahip. Panda'nın özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü yok oldu ve sistem performansı üzerindeki etkisi arttı. Daha da önemlisi, yazılım yine de web tarayıcı ayarlarınızı kandırmaya çalışır ve sistem veri toplama işlemini devre dışı bırakmanıza izin vermez.

6.MİCROSOFT WİNDOWS DEFENDER
PUAN 5/10--EH İŞTE

WİNDOWS'DA DAHİL


Windows Defender'ın bir zamanlar altındaki kötü amaçlı yazılım algılama oranı daha iyi bir hale geldi, ancak bu henüz ona güvenmemeniz anlamına gelmiyor.Windows 8.1 ve Windows 10'un bir parçası olan yazılım halen gözden geçirdiğimiz altı ürün arasında son sırada.Windows Defender, tam tarama işlemleri sırasında açıklanamayacak kadar yüksek bir sistem etkisine sahiptir ve Microsoft dışındaki tarayıcıları çevrimiçi kötü amaçlı yazılımlardan korumak için eklentisi yoktur. Ayrıca ekstra özelliklere sahip değildir. Antivirüs koruması için ödeme yapmak istemeseniz bile, Windows Defender'dan daha iyisini bulubabilirsiniz.BONUS:
7.MALWAREBYTES ANTİ-MALWARE
PUAN 8/10--TAMAMEN BUNA DEĞER

ŞİMDİ İNDİRİN


Malwarebytes Anti-Malware Free, antivirüs yazılımı değildir. Bir PC'yi enfeksiyona karşı koruyamaz, ancak halihazırda sisteminizde bulunan kötü amaçlı yazılımları temizlemek mükemmel uygulamadır. Artı, zaten kurulu olan herhangi bir antivirüs yazılımı ile etkileşime girmez. Herhangi bir antivirüs programının yanında tamamlayıcısı olarak Malwarebytes Anti-Malware Free ürününü öneriyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder