Windows Bilgisayarda Android Oyunları ve Uygulamaları Nasıl Kullanılır ? - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

28 Ekim 2017 Cumartesi

Windows Bilgisayarda Android Oyunları ve Uygulamaları Nasıl Kullanılır ?Android uygulamalarının ve oyunlarının yalnızca akıllı telefonlar ve tabletler için olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.BlueStacks App Player , masaüstünüzün rahatlığında en sevdiğiniz mobil uygulamaları çalıştırmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir araçtır.

BlueStacks App Player, Windows içinde Android yazılım çalıştırmanıza izin veren bir emülatör gibi çalışır. Bu aslında mükemmel bir şeydir; yalnızca, oyun ve uygulama ihtiyaçlarınız için tek bir cihaz kullanmaya bağlı olmamanız anlamına da gelir. Ayrıca, mobil cihazınızın sınırlı hafızasını doldurmadan yeni uygulamaları ve oyunları denemek için harika bir yoldur.Ayrıca mobil oyunları büyük ekranda izleyebileceğiniz anlamına gelir.Ve Başlıyoruz.

1. BlueStacks'ı kurun ve oturum açın.

Önce, BlueStacks App Player'ı indirin . İndirme işleminin 300MB'den fazla olduğunu ve bu nedenle biraz zaman alabileceğini unutmayın.

BlueStacks App Player'ı ilk kez başlattığınızda, programa Google hesabınızla giriş yapmaya davet edileceksiniz. Bu yalnızca BlueStacks topluluğuna katılmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda uygulamalarınızı ve verilerinizi sahip olduğunuz Android cihazlarıyla senkronize etme seçeneği sunar.

Bu arada, BlueStacks'ın arka planda bir dizi ortak uygulama yüklemekle meşgul olduğunu fark edebilirsiniz. Kurulum tamamlandığında ekranın sağ alt köşesinde küçük bir açılır pencere görünecektir.

2. Ayarları yapın

Oturum açtıktan sonra, sanal Android cihazınızı kurmaya başlayabilirsiniz. Önce size herhangi bir Android telefon veya tablete benzeyen bir görünüm sunulacak.

Özellikle performans ve görüntü kalitesini artırmak istiyorsanız, BlueStacks App Player'ın birkaç ayarını değiştirmek isteyebilirsiniz.

Sistem bölümüne geçtiğinizde, performansı arttırmak için BlueStacks'a ayrılmış RAM miktarını artırabilirsiniz.

Ana ekranda bir sürü uygulama simgesi fark edeceksiniz; bunlardan herhangi birini tıklayarak yüklemeye başlamak için Google Play Store'a yönlendirilirsiniz.İstediğiniz uygulamayı veya oyunu göremiyorsanız, Play Store simgesini tıklayın ve manuel olarak arayın.

3. Verileri senkronize edin ve dosyaları aktarın

Uygulamanın güzel özelliklerinden biri Windows ile Android arasında veri kopyalamanın mümkün olması ve bunun tersini yapabilmesidir.

Yani uygulamadaki oyun ve programları cihazınıza, cihazdakileri uygulamaya aktarabilirsiniz.

4. APK'leri yükleyin ve sekmelerin düzenlenmesi

BlueStacks'ın getirdiği bir diğer özellik, Windows'dan Android APK dosyalarını yükleme seçeneğidir. Bu, Google Play Store'da bulunmayan APK uygulamaları yüklemek istiyorsanız bunu sunan çok sayıda site vardır.

BlueStacks'i APKları toplu halde indirmek ve daha sonra aynı anda yüklemek için kullanabilirsiniz. Sol araç çubuğundaki simgesini tıklayın, indirdiğiniz APK dosyalarını seçin ve yüklemeyi gerçekleştirin.

Uygulamalar ve oyunlar  klasörleri açtıkça, ekranın üst kısmında Windows görev çubuğundaki düğmelere benzer sekmelerde görüntülenir. Bu, açık uygulamalar arasında geçiş yapmak için hız ve kolaylık sağlar.Ve her bir sekmedeki küçük X, kapalı uygulamalara geçmek zorunda kalmadan kullanılabilir.

Ayrıca, daha iyi bir oyun deneyimi için BlueStacks'ı  sol taraftaki 'Uygulama boyutunu değiştir' düğmesini kullanarak tam ekranda yada portre moduna kullabilirsiniz.


BlueStacks Uygulamasını İndirmek İçin ----->> TIKLAYIN


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder