Yaratıcı dijital eğitim platformu Preply Türkiye'de - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

31 Ekim 2017 Salı

Yaratıcı dijital eğitim platformu Preply Türkiye'de

Yaratıcı dijital eğitim platformu Preply Türkiye'de
Kısaca tanıtmak gerekirse 2013 yılında Ukrayna’nın başkenti Kiev’de kurulan ve farklı ülkelerden birçok yatırım alan Preply, çeşitli kategorilerde (yabancı diller, bilim dalları, hobiler vb.) çevrimiçi ve yerel eğitmenlere ulaşmayı sağlayan uluslararası özel eğitim platformudur. Ve şu anda 47 bin özel eğitmen ile 100 bin öğrenciye hizmet sunuyor. 40 farklı konuda her ay 30 bin saat ders yapılıyor. Öğrenmek istediğiniz konuları bilen uzmanlara ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, uzmanlar içinse öğrencilere ulaşmak.

Size yeni bir dijital eğitim platformu olan Preply’den bahsetmek istiyorum. Türkiye de birçok aktif kullanıcısı olan Preply’nin sistemi öğrenciler için şu şekilde çalışıyor.

Öğretmen bul

Bütçenize ve kriterlerinize uygun tüm dünyadan eğitmenleri bulmak için arama filtresi kullanın. Onlarla iletişime geçin. Artık eğitmene karar verip ödemeyi yapabilirsiniz.

Dersi onayla

Dersi Skype üzerinden veya buluşarak yaptıktan sonra, eğitmeni platform üzerinden anonim olarak değerlendirebilirsiniz. Ve ancak siz dersi onayladıktan sonra ücret eğitmenin hesabına geçer.

Preply garantisi ile devam et

Dersi beğendiyseniz, devam etmek için 5, 10, 20 veya 40 saatlik paketler seçerek daha uygun fiyata dersler yapabilirsiniz. Ücretsiz öğretmen değiştirme veya geri kalan bakiyenizi istediğiniz zaman iade alma hakkınız var.
Preply
Site üzerinden gelir elde etmek isteyenlerinse izleyecekleri yol şu şekilde olacaktır;

Kayıt ol

Her hangi bir konuda uzmanlar, şu adresten sisteme kayıt olabilir.

Yeni öğrenciler edin

Konunuzla ilgilenen öğrenciler hemen sizinle irtibata geçip ders planlayacaktır.

Kazanın

Onaylanan derslerinizin ardından gelir elde etmeye başlayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder