2017'nin En Iyi 10 Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları... - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

4 Kasım 2017 Cumartesi

2017'nin En Iyi 10 Ücretsiz MMORPG ve MMO Oyunları...

Türkiye'de Knight Online, Metin2, Silkroad gibi oyunlar ne kadar MMORPG sevdalısı olduğumuzu gösteriyor.Fakat genelde bu oyunlara para ödemeyi de sevmiyoruz.Bu yüzden en güncel ücretsiz 10 MMORPG'yi sizlere sunuyoruz:10. Neverwinter

 
  • Cryptic Studios yapımcılığını üstlendiği Neverwinter, ünlü fantastik rol yapma oyunudur.Adından anlaşılacağı üzere zindan ve ejderhalar üzerine kurulmuş, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG'dir. Neverwinter’ın 5 adet sınıfı, 8 adette ırkı var.


9. Secret World Legends

 
  • Secret World Legends oyuncuların çeşitli kötülüklere, mit ve doğaüstü düşmanlara karşı savaştığı F2P bir oyundur. Birden fazla sınıfın bulunduğu çok ilginç bi dünyası olan oyunun boyutu bir hayli büyük (50GB).Bunun sebebi oyunun çok geniş dünyası ve gayet güzel görsel efektleri..Klasik MMORPG'lerin OrtaÇağ dünyalarından sıkılmış oyuncular deneyebilir..


8. Blade&Soul

 
  • Blade & Soul, dövüş sahneleri ve uzak doğu dövüş sanatı yetenekleriyle donatılmış karakterleriyle beraber, aksiyon severler için de güzel bir oyun tecrübesi oluyor. Düşünülen ince detayların yanında özellikle PvP sevdalıları için çok güzel şeyler düşünülmüş. PvE severler için ise üzücü bir haberimiz var. Son seviyeye ulaştığınızda PvE yapmak için sadece 4 adet dungeon bulunuyor.


7. Star Trek Online

 
  • Star Trek serisi sevenler için iyi bir yapım, ancak diğer MMO sevenler için biraz sıkıcı olabilir.Uzayda geçen bu MMO macerası F2P olarak oynanabiliyor.Farklı bir deneyim isteyenlerin kaçırmaması gerek.6.Echo of Soul

 
  • Echo Of Soul da amacınız yozlaşmış ruhlar bulmak ve dünyayı tehdit eden kötü huylu ruhları yenmek..Echo Of Soul sizi fantezi dünyasında heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor. PvP, PvE, ve görevleriyle oyuncuları hayli memnun edebilicek ücretsiz bir MMORPG'dir.


5. EVE Online

 
  • EVE Online, CCP Games firması tarafından yapılmış bir video oyunudur. Bilim kurgu ortamında, oyuncuların yönlendirdiği zorlu bir dünyada geçen devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur


4. ArcheAge

 
  • ArchAge sürekli booslarla kapıştığınız sadece karada değil denizde gemiyle boos kestiğiniz, define aradığınız, tarım yaptığınız çok geniş içerikli bi oyundur.Oyunun en kötü özelliği ise oyunda kaldığınız süre boyunca size yüklenen Labourun sizi kısıtlaması.Birçok şeyi bu Labour ile yapıyorsunuz fakat yeterli gelmiyor.Tüm bunlara rağmen iyi bir MMORPG'dir.


3.Path Of Exile

 
  • Çok fazla sistem gereksinimi istemeyen bu oyunda arkadaşlarınızla boss keserek keyifli vakit geçirebilirsiniz.Oyun tamamen F2P şeklinde güzel grafileri olan bir oyun.Türkiye serverı olmaması kötü olsada oyun gerçekten denenmeye değer.


2.Revelation Online

 
  • Revelation Online'ı başarılı olan ve bir çok kitleye ulaşan MMORPG türüne ait yapımların birleştirilmiş ve belkide bu oyunların tek bir çatı altında toplanması olarak nitelendirebiliriz.Zaten yapımcı firma, bazı oyunlardan esinlendiğini söylemekte. Sadece kendine özgü olan BigBang motoru ile yapılmış olan Revelation Online, oyuncularına üstün bir görsel sunmakta ve oyuncuları için tam bir özgürlük sağlamış.Oyunda uçabiliyorsunuz ve deniz altında da boss kesebilir hazine arayabilirsiniz.


1.Skyforge

 
  • Oyun gerçekten muhteşem. Gerek pvp gerek sınıf sistemi olsun. Standart MMO oyunları unutun. Yeni bir oyun keşfetmek isteyen kesinlikle başlamalı. Bildiğimiz bütün MMORPG oyunlar birbirinin aynısı. Karakterlerin skill yapılarından tutun özelliklerine kadar. Fakat SkyForge bu konuyu tamamen baştan yazmış. Açtığınız sınıf ne olursa olsun istediğiniz sınıfa anında geçiş yapabiliyorsunuz. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder