2017'nin En iyi Oyun Mousepadleri Hangileridir ? Fiyat, Konfor, Malzeme Karsilastirmasi |inceleme| - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

1 Kasım 2017 Çarşamba

2017'nin En iyi Oyun Mousepadleri Hangileridir ? Fiyat, Konfor, Malzeme Karsilastirmasi |inceleme|Bir mousepad satın almadan önce, ihtiyacınız olmayabileceğini bilmelisiniz. Çoğu modern oyun faresi yüzey kalibrasyonu olarak bilinen bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği kullanarak, fare sensörü oynadığınız yüzeyi tespit eder ve buna göre geribildirimini ayarlar. Bu nedenle, hemen hemen her yüzey en ideal fare pedi olabilir.Fakat sizin mouseunuz her yüzeye göre tasarlanmamışsa ve bir mouse pad almak istiyorsanız konumuza göz atın.Bir mousepad almak için dikkat edilmesi gereken birkaç önemli faktör vardır: malzeme, kalınlık ve boyut.
Her Açıdan En İyisi : Turtle Beach Drift


Turtle Beach Drift'in güzelliği basit. Bu mikrofiber mousepad işlemeli kenarları mousepadin dışına çıkmanızı engelliyor. Biraz keyif vermek için  kırmızı bir Turtle Beach logosu yerleştirilmiş.Drift, denediğim tüm türlerde iyi çalıştı.


İkincilik Ödülü: SteelSeries QcK Mouse Pad


Her türlü seçeneğe uygun, SteelSeries QcK Mouse Pad alanında iyi bir yere sahiptir. Bu fare altlığının standart sürümü bir masaüstü bilgisayar için yeterince küçük ve bilekliği destekleyecek kadar kalındır.Ancak işlemeli kenarları yoktur.Sadece küçük, beyaz bir SteelSeries logosu var. Ne kadar alana sahip olursanız olun size uygun çeşitli boyut, şekil ve kalınlıklarda alabilirsiniz. Düzgün yüzeyi sayesinde Titanfall, Witcher ve Assassin's Creed gibi oyunları oynarken gayet iyi performans aldım.


En İyi İkili Çift Taraflı Pad: Corsair MM600Corsair MM600 ucuz değil, ancak her kuruşa değer. Bu mousepad, hemen hemen her oyuncuyu memnun etmek için tasarlanmış.Ters çevrilebilir bir tasarım, oyuncuların pürüzsüz bir yüzey ile sert bir yüzey arasında geçiş yapmalarını sağlar.Mousepad'in en önemli avantajı da budur ister FPS oyuncusu ister MOBA oyuncusu olun iyi performans alırsınız.Farenin her iki kenarındaki dört lastik göz, hangi tarafta olursa olsun, sıkıca yerine oturmasını sağlıyor.
Razer Firefly


Razer Firefly, sert bir yüzeye sahip ve  tam bir kroma kabiliyetli (16,8 milyon renk) LED ışıklarının kenarlarını çevrelediği elektronik bir mousepad. Bu mousepad  DeathAdder Mouse ve BlackWidow Klavye gibi diğer Razer Chroma birimleri ile senkronize olur.FireFly, her türde rahat oyun oynamanızı ve LED ışıkları ile size görsel bir şölen yaşamanızı sağlar.

Logitech G240


Logitech G240 basit bir tasarıma sahiptir. Mousepadin arkası kaymayı engellemek için tasarlanmış lastiğimsi yapıya sahiptir. İşlem görmemiş kenarları ve alt tarafında mavi bir Logitech G logosu bulunur.G240'u test ettiğim herhangi bir mousepaddan daha uzun süreyle kullandım ve birkaç ay boyunca onlarca oyun oynadım.Şu ana kadar, hiçbir şikayetim yok.


Razer Vespula


Razer Vespula, orijinallik açısından puan kazanıyor: Bilek desteğiyle piyasadaki birkaç oyun mousepadinden biridir. Kaymayan bir tasarımı ve iki taraflı kullanabilme özelliği vardır . Bir tarafı, MOBA, RTS ve diğer türler için mükemmel olan pürüzsüz bir his sunar. Ters çevirince  FPS ve yarış gibi hassas oyun türleri için ince kontrollü artıran kaba bir yüzey bulacaksınız. Bir Razer fareniz varsa, cihazınızı Vespula yüzeylerinden birine otomatik olarak kalibre etmek için Synapse 2.0 yazılımını kullanabilirsiniz.


HyperX Fury Pro


HyperX Fury Pro çok çeşitli boyutlarda, dayanıklı, esnek ve etkileyici, ucuzdur.Sade bir görünümü vardır. Mousepad'in yumuşak malzemesi, temizlenmesi ve taşınmasını kolaylaştırır ve kaba alt kısmı masanızın etrafında hareket etmemesini sağlar. Kendinize en uygun çok çeşitli boyutlarda satın alabilirsiniz.HyperX, oldukça iyi fareler ve klavyeler de üretiyor, bu da mousepadin bizi yanıltmıyacağını düşündürüyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder