AdSense adres doğrulama (PIN gönderdiler!) - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

19 Kasım 2017 Pazar

AdSense adres doğrulama (PIN gönderdiler!)

Adres doğrulama (PIN gönderdiler!)
Adres doğrulama (PIN gönderdiler!)
Google AdSense adres doğrulama pini nasıl alınır? AdSense adres doğrulama pini kaç günde elimize ulaşır? AdSense adres doğrulama pinini nereye ekliyoruz? AdSense adres doğrulama pinini nasıl ve nereden talep ediyoruz? AdSense PIN ile ilgili her şey...

Sanırım Google AdSense ile ilgili son yazım bu olacak. Yani ayarlarla ilgili. Çünkü adres doğruladıktan sonra artık yapmamız gereken bir şey kalmıyor.
Geçtiğimiz haftalarda AdSense hesabımda, ekranımda şöyle bir görüntü belirdi.
Adresinizi doğrulamadığınız için ödemeleriniz şu anda duraklatılmıştır.
Adresinizi doğrulamadığınız için ödemeleriniz şu anda duraklatılmıştır.
Anladım ki PIN'den kaynaklanan bir uyarıydı bu. Çünkü ödeme yönteminin ardından geriye son olarak doğrulanması gereken bir adresimiz kalmıştı. Bu da adresimize gönderilen 6 haneli bir pin ile sağlanabiliyordu. Zaten sağ tarafta yer alan İŞLEM seçeneğine tıklayarak detaylı bilgiye de ulaşabiliyoruz.

Diğer işlemlerin yanı sıra PIN gönderme işlemi otomatik olarak yapılıyor. Ödeme eşiğine ulaşıldığında otomatik olarak adresinize PIN gönderiliyor.
Adres doğrulamak için gönderilen PIN
Adres doğrulamak için gönderilen PIN 
Benim AdSense adres doğrulama pinim 30 Ekim'de postaya verilmiş. Bana ise 15 Kasım'da ulaştı. Yani toplamda 15 günde elime ulaştı.

Zarfın içerisinde yazılı olan 6 haneli pini, yukarıya eklediğim görseldeki gibi AdSense hesabıma ekledim. Bu işlemin ardından artık onaylı bir AdSense hesabına sahip oluyoruz. Bundan sonra kazandıklarımız sorgusuz sualsiz hesabımıza gönderilecektir.

Konuyla ilgili sorularınız olursa yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder