Amazonda Satılan Ilgınc Son Teknoloji Ürünler.. - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

5 Kasım 2017 Pazar

Amazonda Satılan Ilgınc Son Teknoloji Ürünler..

-- Akıllı ev teknolojisi (smarthome) yavaş yavaş hayatımıza girmeye başladı..Fakat Türkiye'de ilgi dünyaya göre biraz daha düşük.Bugün sizlere Amazon'da satılan ilginç işlevli ürünlerden bi kısmını tanıtıcağız..Belkide tamda ihtiyacım var dediğiniz cinsten şeyler çıkabilir..


1.Amazon Echo Dot : Akıllı Asistan

 • Alexa Ses Hizmeti, alarmları ayarlayabilir, haber okuyabilir, bilgi verebilir, müzik çalar, akıllı ev cihazlarını kontrol edebilir ve bunların hepsini ona yanlızca söyleyerek yaptırabilirsiniz.Birçok akıllı ev aletiyle uyumludur. 
Fiyatı: 49.99 $ > Tıkla Amazon'dan Al2.Texsens Bluetoothlu Hoperlorlü Led Lamba

 • Bu lambanın özelliği telefonunuz ile rengini değiştirebiliyor ve lambadaki hoparlörler sayesinde müzik dinlenebiliyor olması.Icoco ile eviniz adeta discoya dönecek.. 
Fiyatı: 15.99 $ > Tıkla Amazon'dan Al


3.Bidet4me Hoparlörlü Duj Başlığı

 • Sizde duj alırken müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz bu tam size göre.Telefonunuzun modeli ne olursa olsun sadece bluetoothu olsun yeter.En sevdiğiniz listenizi açın ve keyfinize bakın.
  Fiyatı: 32.95 $ > Tıkla Amazondan Al


  4.Fine Dragon Robot Süpürge

  • Her gün evi temizlemekten yorulduysanız böyle bir süpürgeye kesinlikle ihtiyacınız var..Otomatik olarak sürekli süpüren bu alet bir o kadar da akıllı bi yere çarpıp orda kalma ihtimali yok siz izin verdiğiniz sürece çalışacaktır.
  Fiyatı: 73.90 $ > Tıkla Amazondan Al


  5.3Doodler 3D Kalem

  • İşiniz gereği böyle birşeye ihtiyacınız olabilir.Veya sadece hobi veya eğlence amaçlı tasarımlar yapabilirsiniz.50 adet plastik borusu ile satılan bu alet tasarımcılar için muazzam..
  Fiyatı: 82.97 $ > Tıkla Amazon'dan Al


  6.Petnet Akıllı Hayvan Besleyici

  • Sevimli dostlarımızı artık bilmediğimiz kişilere emanet etmemize gerek yok.Bu akıllı ev gereci sayesinde telefonunuzdan istediğiniz zaman istediğiniz kadar besleyebilirsiniz.
  Fiyatı: 119.99 $ > Tıkla Amazon'dan Al


  7.Prynt : İphone Anlık Fotoğraf Yazıcısı

  • İphonunuzda çektiğiniz fotoğrafları bu cihazla hemen yazdırabilirsiniz.Böyle anılarınız daha kalıcı hale gelir.
  Fiyatı: 149.99 $ > Tıkla Amazon'dan Al


  Hiç yorum yok:

  Yorum Gönder