Blog Tecrübem 1 yaşında! - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

18 Kasım 2017 Cumartesi

Blog Tecrübem 1 yaşında!

Blog Tecrübem
Blog Tecrübem
Geçtiğimiz yıl bugün, 18 Kasım 2016 tarihinde Blog Tecrübem'i kurmuş ve ilk yazımı paylaşmıştım. Yaklaşık 2 hafta boyunca ismi ve içeriği nasıl olmalı konusunda düşünüp, sonunda Blog Tecrübem isminde karar kılmıştım. İyi mi oldu, kötü mü bilemem. Ama ben gerçekten memnunum.

Blog Tecrübem adlı kişisel blogumla aslında çok güzel bir yıl geçti. Çok iyi insanlarla tanıştım. Kalemi güçlü Bloggerlarla özellikle. Her gün bir içerik eklemeye ve gelen soruları elimden geldiğince doğru bir şekilde yanıtlamaya çalıştım. Yeni konuları araştırıp paylaşmayı da ihmal etmedim.

E tabi biraz kafam karışmadı da değil. Bir yandan Blogger ile ilgili içerikler paylaşırken bir yandan teknoloji, bilim ile ilgili içeriklerden paylaşabiliyorum. Bu da haliyle blogumun hangi kategori içerisinde yer aldığını sorgulatıyor bana. İşin içinden kolayca sıyrılmak için ise kişisel blog deyip geçiştiriyorum. Sonumuz hayrola...

Belki merak edenler olur diye biraz istatistiklerden de bahsedeyim. Bugüne kadar toplamda 149.420 görüntüle almış blogum. Ayrıca 2800 kusur da yorum yapılmış. Ben mutluyum :)

Bundan sonra ise yine aynı şekilde içerik paylaşmaya devam edeceğim. Yolumuz daha çok uzun...

Ayrıca blogumu takip eden, paylaşımlarıyla yorumlarıyla desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma sonsuz teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder