Mim, 'Tozlu ve yıkık blogların temizliği' - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

12 Kasım 2017 Pazar

Mim, 'Tozlu ve yıkık blogların temizliği'

Mim, 'Tozlu ve yıkık blogların temizliği'
Merhaba dostlarım. Uzun zamandır bu tarz bir içerik hazırlamamıştım. Sevgili Semih'e bir kez daha teşekkür ederim mim yazısında beni etiketlediği daha doğrusu düşündüğün için.

Semih çok güzel düşünmüş mim konusunu. Blog yazmaya ara veren ya da blog yazmayı bırakan dostlarımıza hitaben belirlenmiş bir mim konusu bu.
  • Önceden takip ettiğimiz ve sonrasında sessizce bırakılan ya da kökünden silinen blogları tespit ediyoruz. 
  • Tespit ettiğimiz bu blogları sıralayıp hakkındaki fikirlerimizi yazıyoruz.
  • İsteğe bağlı olarak bu blogların yazarlarına ulaşıp hâl hatır soruyoruz.
  • Ve tabii ki yazının sonunda mimlemek istediklerimizi yazıyoruz.
Blog Tecrübem adlı kişisel blogumla 18 Kasım'da ilk yılımı dolduruyorum. Tabi öncesinde yine blog geçmişim var ama o zamanlar bu kadar aktif değildim (hatırlamıyorum aslında😊). Bu yüzden bahsedeceğim blog yazarı, Blog Tecrübem ile tanıdığım bir blog olacak.

Son bir yıl içerisinde birçok blogger tanıdım. Bildiklerim arasında çok nadir olanları blog yazmayı bıraktı. Özellikle neden sorusunu her hatırladığımda sorduğum bir blog yazarı var ve ondan bahsedeceğim.
Blog Sözlük'te Hikaye Kalpli Kadın için açtığım başlık
Blog Sözlük'te Hikaye Kalpli Kadın için açtığım başlık
Bahsedeceğim blog, birçoğunuzun tanıdığı ve en az benim kadar sevdiği bir blog, Hikaye Kalpli Kadın (www.hikayekalplikadin.com). Yazarı sevgili İlknur Güllü. Birbirinden değerli yazıları ve samimiyeti ile değerli bir arkadaşımız. Nedense blog yazmayı bıraktı. Daha sonraları tekrar blogunu ziyaret ettiğimde ise tamamen blogunu kaldırdığını fark ettim. Kendisi bloguma ilk yorum yapanlardan. Ve zamanında bloguma çok katkısı olmuştur. Umarım her şey yolundadır sevgili Hikaye Kalpli Kadın.

Kısa oldu ama olsun. Umarım bu yazımla Semih'in mim etkinliğine ayak uydurabilmişimdir. Tekrar kendisine teşekkür ederim.

Mimleme konusuna gelince herkese açık bir mim. Dileyen herkes yazabilir. Ama özellikle uzun yıllardır blog yazanların bu etkinliğe katılması güzel olur diye düşünüyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder