Puzzle Figür Tasarımlı İsim Yazılı 2li Yastık Kılıfı Seti - Vektörel Çizim İndir,Vektörel Logo İndir,Kartvizit,Davetiye

Güncel Yayınlar

Post Top Ad

9 Kasım 2017 Perşembe

Puzzle Figür Tasarımlı İsim Yazılı 2li Yastık Kılıfı Seti

Puzzle Figür Tasarımlı İsim Yazılı 2li Yastık Kılıfı Seti

Puzzle Figür Tasarımlı İsim Yazılı 2li Yastık Kılıfı Seti

49,90 TL

Hayatınıza girdiği andan itibaren sanki hayatınızın bütün eksiklikleri giderilmiş, bütün güçsüzlükleriniz örtülmüş, bütün boşluklar doldurulmuş gibi hissettiren; sizi tamamlayan sevgiliniz için oldukça anlamlı bir ürün! Puzzle figürleriyle tasarlanmış isme özel 2'li yastık seti ile sevgilinize onunla tamamlandığınızı en güzel şekilde gösterebilir, hiçbir zaman unutamayacağı bir sürpriz hediye sunabilirsiniz.

Puzzle tasarımıyla değişik bir görüntüye kavuşan 2'li sevgili yastığı sevgilinize doğum gününde verebileceğiniz bir hediye seçeneği olarak karşınıza çıkıyor. Sevgilinin doğum günü geldiğinde ona hazırladığınız romantik sürpriz içerisine dahil ederek özel gününüzü daha anlamlı kılabilir, anılarınıza renk katabilirsiniz.

Sevgiliniz için isme özel hediye seçenekleri arasından tercih edebileceğiniz puzzle tasarımlı çift yastıkları kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacak, uzun yıllar etkisini koruyacaktır. Sevgililer Gününe sürprizler ile renk katmak isteyenlerdenseniz sevgilinize aşkınızı ifade edebileceğiniz hoş tasarımlı yastıklarla güzel vakitler armağan edebilirsiniz. Sevgiliye Sevgililer Günü sözleri eşliğinde sunulduğunda çok romantik bir ambiyans yaratacak isim yazılı 2'li yastık seti ilişkinizin en özel hatıraları arasında yerini alacaktır.